• youtube'da ezgi'nin kanalı isminde bir video kanalına sahip hatun kişi. sinema evreni adında bir video serisi yayınlıyormuş bu kanalda. ben kendisine wolverine hakkında hazırladığı video ile denk gelsemde bi çırpıda tüm videolarını izlemiş bulundum.

başarılı olduğunu düşünüyorum ancak şimdilik takip sayısı az kişi. bende bi güzellik yazıp kanalını burada paylaşayım.

youtube - ezgi'nin kanalı
  • bilgi üniversitesi radyo televizyon bölümünden mezun, profesyonel sunuculuk adına ilerleyen eğlenceli kişi. 32.gün, medyapım, tv8 (okan bayülgen) gibi yerlerde kısa donem çalışmış, diyalog kurumundan sertifikasını almış. 2014 yazında trt'de fuar zamanı programını sunuyordu. şimdi kendi youtube kanalı olan ezgi'nin kanalı'nda eğlenceli sinema filmlerin haberlerini veriyor. daha yeni bir kanal fakat şimdiden çok sevildi, bence önü çok açık.
  • yabancı köklü sinema haberi-eleştirisi yayınlara kanallarla yarışır kalitede.
  • youtube kanalında başarılı sunumuyla videolarını izlettiren bir sinemasever. kanalının hızla büyümesi dileğiyle.
  • ezgi'nin kanalına samimi video bloglar yükleyen youtube kullanıcısı-sunucu.
    https://www.youtube.com/watch?v=m7867s_4jpg
  • ezgi'nin kanali isimli bir youtube sayfasina sahip kisi.kanalindaki cizgi roman evreni ve beyazperde uyarlamalariyla ilgili birkac videosunu izledim ve gayet basarili buldum.goz attigim videolari ulkemiz populer kulturunun bile yabanci sayabilecegi seylerken, kadinlarimiza fersah fersah uzakken, bir kadinin cikip bu konularda donanimli bir sekilde konusabilmesi taktire sayan.ulkemiz sartlarinda genis bir yelpazeye hitap edemese de seveni takip edeni var bilsin.ulkemizde deger goren o olsa da sunumunu agbi ugbi diye hitap eden ilgi maymunlarina benzetmesin, saygin sunumundan odun vermesin.
  • acayip derecede sempatik bulduğum youtuber
    kanalını son dönemlerde ilgiyle izlemekteyim ses tonunun inanılmaz derecede hoş ve akıcı olması vlog'larının takipçisi olmama neden oluyor
    ayrıca çizgi roman konusunda bilgili bir kadın görmek inanılmaz derecede mutlu ediyor beni umarım paylaşımlarına aralıksız devam eder..
    (bkz: severek izliyoruz)
  • hem ciddiyet, hem şakacılık şeklindeki tarzı hoşuma giden ve sunuculuk yapan genç bir hanımefendi.

https://www.youtube.com/…pw7u1lco4h_z8p7mn6a/videos
  • sempetik içten bir
    youtuber.güzel game of thrones videoları çekiyor.eğer yalnız ise kendisiyle ciddi düşünüyorum *
  • kanalını beğeni ile takip ettiğim isim. bazı açılarda alison brie'ye benzetiyorum kendisini. anlattığı konuyu ilgi çekici hale getiriyor. video sürelerini de doğru ayarladığını düşünüyorum. kalitesini düşürmeden devam eder umarım.
hesabın var mı? giriş yap