şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ezgi' nin annesi olan sözlük yazarı.
  • ezgi'nin annesi olmaktan başka da güzel vasıfları olan, bi kere güzel yazan, kalbi güzel kadın. badim olur kendisi, pek de severim. yüzünü gölgelendiren umutsuzluğunu kötü bir maskeyi fırlatıp atar gibi çıkardı mı, tamamdır. *
  • ezginin nicki de x'in kiziyim seklindeyse guzel dusunulmustur.
  • sohbeti çok kaliteli, geniş bir bakış açısı ile düşünebilen, içerikleri dolu girileri ile sözlüğe artı değer katan ve pek tabii ezgi'nin annesi olan müthiş bir yazardır.
  • yeni keşfettiğim, algıları açık ve sağduyulu yazar. kendisi gibi insanların sözlükte çoğalmasını diliyorum. yıkılması gereken çok fazla tabu var.
  • nick’i bir entryimi favladığında dikkatimi çekmişti. sanırım ezgiyi gerçekten çok seviyor diyebileceğim yazar.
  • çok güzel bir insan, ayrıca yardımsever de, güzel ezgi'nin güzel annesi :)
    bir gün ezgi'nin ve deniz'in anneleri olarak buluşiciiz^^
  • zeki ve insancıl bir yazar. her şeye akılcı ve olumlu yönden yaklaşabilmektedir. yazdıklarını okumak büyük bir zevk.

şu sıralar hayatında aldığı önemli kararların, kendisine mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.
  • ablam. (#80375053)
    (bkz: ezginindayısıyım)
    son tabu yıkıcıymışçasına tabuları yıkmaya yılmadan çalışan iyi bir insan .
  • kendisiyle farklı zamanlarda aynı sıralarda çürümüşüz. zümrem , ablam , danışmanım... fikirleri nefis biri , canım ezgi çok şanslı canımcım