şükela:  tümü | bugün
  • tavan dekorunu beğendiğim video. o aradaki kahve tonu hoş durmuş.
  • ezgi'nin cevap niteliğindeki videosunu merak içinde bekleten kutlama.

bu videodaki adam ekşi'de yazar değilse ben başka bir bok bilmiyorum.
  • ilgili videonun altındaki "bu çocuk benim kardeşim daha 4 yaşında? yeni yürümeye başladığında yanlışlıkla kuran yırttı daha sonra ne yaptıysak düzeltemedik" yorumu da ayrı yaran kutlamadır.
  • gayet medeni cesaret ile çekilmiş ve yayınlanmış videodur.

büyük ihtimalle ilk sevgilisi ve bunun heyecanını yaşıyor arkadaş. ama bizim amına koduğum bir kısım troll ve sevgilisi olmayan türk milleti tabi komik olma uğruna ve "like" alma uğruna aptal aptal aşağılamalar yapacaklar. aslında son zamanlarda çok görmeye başladım bu olayları ve bence hiç hoş değil. onların yaşındayken bizde aptallıklar yapıyorduk. kimse yok ben 14 yaşında olgundum demesin. tek fark bizim yaptığımız mallıklar bir kaç insan tarafından görülüyordu ve unutulup gidiliyordu. şimdi duygu seli ile yapılan bu tür hareketler maalesef bütün türkiye'ye yayılabiliyor bir kaç dakika içinde.

neyse. uzatmayayım. uzatmaya gerek yok.

ekleme: maşallah einstein dolu sözlük. lan yaşın ne önemi var. salladım yaşı. ergenlik zamanlarında ve öncesinde herkes bu tür kendisine doğru gelen ama dönüp baktığı zaman "aa ne yapmışım ben" şeyler yapmıştır demek istedim. daha "çocuk 14 yaşında değil ama" mesajı gelmesin laa.

ekleme2: vay amk. millete bak. çocuğa laf sokmak için yarışa girmişler resmen. bir de mesaj olarak "ezgi" yazmışlar bana. harbi lan sizde sike sürülecek akıl yok. hepiniz hayatınız boyunca size normal gelen ama normalde saçma sapan olan bir şey yapmadınız zaten amk. ne haliniz varsa görün.
  • ezgi'yi doğuran anneye teşekkür ederken babanın es geçilmesiyle pozitif ayrımcılığın kralı yapılan video.
  • büyük ihtimal türevleri gibi hem videoyu yapanın hem de videonun ithaf edildiği kişinin kısa bir süre sonra pişman olacağı video.

ah be canım kardeşim, ne güzel mutlu bir ilişkin var, ne bileyim seviyorsunuz sanırım birbirinizi; e git yemeğe çıkar ezgi'yi, konsere götür ezgi'yi, bir şeyler için güzel bir manzara karşısında. bırakın artık şu "öyle bir kutlama yapıcam ki hem göz önünde olacak hem çok hoş olacak" dürtüsünü, çalışmıyor işte bizim memlekette. neyse, geçmiş olsun.
  • söz konusu ezgi şu ise mükemmel bir çift olacaklarına delalet eden kutlama. beynim eriyor şu an, durduramıyorum.

edit: link.
  • gayet sempatik ve içten duygularla gerçekleşen bir kutlama videosudur. itin götüne sokulma amacını da anlayamadığımdır aynı zamanda. sandım ki saçmalayacak, güleceğim falan. adam gayet düzgün duygularını dile getirip, mutluluğunu paylaştı. tek hatası internetteki trolleri unutmak olmuş zannımca. ezgi'ye maille falan yollayaydın keşke canısı.
  • önceden araştrılıp video çekilmesi gerektiğini öğreten ibretlik videodur.
    güzel kardeşim medeni cesaretini takdir ediyorum iyi birşey yapmak istemeni de takdir ediyorum heyecandan istediğin gibi yapamadığını da anlıyorum.ancak keşke elektriği bulan edison, bilgisayarı bulan pascal demeden önce bir baksaydın bir araştırsaydın da öyle çekseydin.hani bir iş yapıyorsun tam yapsaydın ya dostum.