şükela:  tümü | bugün
  • gerçek ismi (bkz: ezgi gizem özkara akdoğan) olup bok gibi uygulama olan tik tok'ta ünlenmiştir. kekonun tekidir. çektiği videolar bok gibidir. keşke bidaha çekmese de buna maruz kalmasak. ya nasıl insanları ünlü yapıyorsunuz anlamıyorum.
  • peki bundan bu kadar tiksindiğin halde neden başlık açıyorsun adına. neden ünlü olmasına bir katkıda bulunuyorsun. ayrıca adettendir.
    (bkz: ezgizem kim amk)*
  • evliymiş ve ergen hareketleri var. şimdi tanıdığım kişi. yeni evini tanıtırken video paylaşmış. gayet farklı bir içerik (!) normal bir eve taşınmış, villa sanmıştım oysa..
    kaç yaşına gelmişsin uğraştığın şeylere bak ezgizem. bir de bunun küçük yaşta takipçileri var, büyüdüklerinde bunu örnek almazlarsa iyi.
  • kendisini 10 yıldan fazladır tanımak mecburiyetinde kalmış bir insanım ne yazık ki.

öz kardeşi çocuğuyla kadın sığınma evlerine düşerken 100 bin tl harcayarak evinin içine bar yaptırmak gibi boş işlerle uğraşmaktadır.

daha söylenebilecek çok şey var da, uğraşmak istemediğimden koca bir neyse diyor ve susuyorum.

edit: kendisiyle değil kız kardeşi ile arkadaşım. bunu neden belirtmek istediğimin sebebini adını herhangi bir sosyal medya aracına yazarak bulabilirsiniz.
  • potansiyel bir kız ismi.
  • kadın apaçi.

bu işten para kazanıyorlar ve keyif alıyorlar kocası ile birlikte. bu yüzden yapacak bir şey yok.

daha fazla yorum yapmayı gerçekten istemiyorum.

ama bunun dışında şunu söylemeliyim ki kocasının futbol takımından arkadaşları ile çektiği videoların altına iğrenç yorumlar yapılıyor. onlar adına ben utanıyorum.

“kaç tane kocan var?” gibi “kocan da herkesle paylaşıyor seni” gibi. kendilerine tavsiyem bu insanlardan kendilerini korusunlar. “size ne yeaaa uzayın” gibi cevaplar verip geçiştirmesinler.