şükela:  tümü | bugün
440 entry daha
 • yeni nesilin sevdiği tipik ergen şarkıcısı.

  maalesef kişisel gelişimini tamamlayamamış, belli bir kültüre sahip olmayan, bilgi konusunda çok sığ olan "sanatçımsı" kişilere saygı duyamıyorum. sanatçı denilen kişilik mutlaka topluma, çevresine veyahut kendi takipçi kitlesine bir şeyler katmalı, kendini ifade edebilmeli. aşağıdaki video'da görüldüğü üzere kendisi 2 sözcüğü bir araya getirip düşüncelerini ifade edemeyen birisi.

  ezhel instagram yayın

  söylediği, yaptığı müzik benzeri şeyde hiçbir derinlik yok aksine çok sığ ve bayağı. yeraltı edebiyatını bu kadar seviyorsanız gidin (bkz: hakan günday), (bkz: metin kaçan) filan okuyun en azından benliğinize bir şeyler katmış olursunuz.

  tamam oğlum anladık serseri, asisiniz, ot içmek moruk anlıyo musunnn hap atmak falan filan kafamız taşak gibi cebinizde kenevir tohumu tehlikelisiniz de yıldırdınız ya bunlar nasıl tavırlar lan? bir şey çıkıyor şişirip şişirip hep beraber onun peşinden koşuyorsunuz. bu ülkede kimse kendi benliğine sahip olmaya çalışmıyor. sürekli bir yönlendirme bekliyor. anlamadım. nacizane önerim: biraz özgün olun, kendi kişiliğiniz, tarzınız olsun.
 • ülkede hiphop kültürüne büyük katkısı olan, kendi tarzı ve esasen müzik tabanlı olan nadir rap sanatçılarından.

  adam, is pas kir kömür plastik çöplük lastik egzoz esrar diyerek bir kesimi eğlendirebiliyorsa sen beğenmiyorsan bile demek ki bir şey var denilip saygı duyulmalı.

  gitar ve piyano çaldığını gördüğüm birisi, yutup’ta emre yücelen in hakkında yaptığı birkaç video üzerinden de vokal konusunda da bir teknik izlediğini görebilirsiniz. demek ki bu adam birilerine hitap eden bir müzik yapıyor ve bunu oyunun kurallarına göre yapıyor haci.