şükela:  tümü | bugün soru sor
1044 entry daha
 • saçma sapan şarkılarının yani sıra boş hümanizm kasan şahıs. bugün instagram hikayesinde amed spor'un saçma sapan birseyini paylaşıp silmiş açıkçası umrumda da değil. sonrasında bunu haber yapan bir instagram sayfasının altına şu yorumu yapmış. liselilerin sevgilisi sevgi pıtırcığı bu şahıs ne kadar ırkçı varsa öldürmesini istiyormuş:) lakin gel gelelim paylaştığı takım senelerdir istiklal marşını yuhalayan bölücülük yapan bir taraftar topluluğuna sahip:) ırkçılık başlı başına bir saçmalık savunalacak birsey yok lakin. sanat yaptığı söylenen hatta içeri alındığında sanatçı bu sanatını yapıyor falan denilip #freeezhel hashtagleri atılıyordu ama bu şahıs ülkede katliam yapılmasını istiyormuş ister istemez insanın gülesi geliyor.

  edit: çocuk uçtu galiba şimdi küfür etmeye başladı:)) ama şu an herkes eğleniyor gibi sayfada:)))
 • kullandığı otlar beynine pek dayda etmemiş terörist sevici. 2008 doğumlu olsa gerek ki o renklerin ve amedspor'un yaptıklarından habersiz. haberi varsa zaten sorun yok. haberi paylaşan sayfaya attığı yorumun bi kısmına katılıyorum. ırkçılar öldürülmeli. kanarya'da molotofla otobüsü ve içindeki genç kızı yakanlar, doğuda yüzlerce kez eylem yapıp etrafı taşlayıp molotoflayanlar, sokakta silahsız asker ailesini ve bebekleri öldüren ırkçı terör örgütü savunan her birey eline taş alıp attığı an vurulması lazım. eğitimin ve altyapının götürülemediği topraklarda başka türlü refah arttırılamaz. öğretmen ve mühendisleri öldüren terör örgütünü destekleyen bi topluluk nasıl eğitilicek? onlardan kurtulursak geri kalan halk kültürünü güzelce yaşar ve korur.

  ezhel ve onun gibi batıda yaşayıp bunları koruyanlarda şiddete başvurursa öldürülmesinde sakınca yok gibi. ezhel bunu söylemiş sonuçta ırkçılar katledilmeli.

  ekleme: alttaki için yazıyorum bunu. onların şehri dediğin yerlerin pkk sevicilerin çoğunluklu olduğu yerlere gitmekten bahsediyorsan oraya batıdan kaç insan gider? asıl faşist ve ırkçıların orada olmasından ötürü doğulular nasıl batıya akın akın geliyorsa, batıda doğan yaşayan insanlarda doğuda anca belli turistik merkezlere gidebiliyor. madem humanist arkadaşlar bu kadar inanıyor bu arkadaşlara kendileri oralara gitsin bi görsün.
 • atmış olduğu story ile içinde kürt geçen her şeye düşman olanları kudurtmuş adam. amedspor taraftarı içinde pkk sempatizanı olabilir mi? evet olabilir. hdp'ye oy verenler içinde pkk sempatizanı olabilir mi? evet olabilir. peki biz bu kürtler içinde azınlık pkk sempatizanları yüzünden bütün kürt'lere her yerde nefret mi saçacağız? kürtler'le ilgili hiç bir şey paylaşamayacak mıyız? onların takımları bizim ligimize kayıtlı bir spor klübü değil mi? öyleyse kürt yöresel yemekleri de yemeyelim mk. onların şehirlerine gidip fotoğraf da paylaşmayalım. böyle mi düzelecek ülke? böyle mi normalleşecek?

  sonrasında kızgınlıkla yazdığı yorumdaki üslup yanlıştır ama anlayana anladığı dilden yazmak istemiştir. esasen ben de isterim bu ülkedeki kürt olsun türk olsun bütün faşistler hiç doğmamış olsaydı biz kalanlarla insan gibi yaşardık kim kimin türk kimin kürt olduğunu bile bilmezdi. ne pkk olurdu ne ırkçılar olurdu. ama bu faşistler iki tarafta da varlar işte, bu problemi çözmeden de ülke düzelmeyecek. ülkenin akp gibi partilerden yobaz zihniyetten kurtulması bile bu problemin çözümüne bağlı. çünkü ülkenin dengesi şaşmış durumda bu problem nedeniyle.

  edit : onların şehirleri derken onların çoğunlukla yaşadığı şehirler demek istediğimi çok iyi biliyorsun. elbette bütün şehirler türkiye cumhuriyeti'ne aittir.
 • üstteki şahıs onların şehirlerine de gitmeyelim falan demiş. pardon nasıl onların şehri? türkiye cumhuriyetinin her bir karışı türk milletine aittir.
 • şuan birparcatuhaftik instagram sayfasında kendiyle ilgili posta baya ilginç yorumlar yazmakta olan repçi.

  https://eksiup.com/b6a9b324b848

  https://eksiup.com/fa9842ff4243

  https://eksiup.com/4a7b826cf723
 • (bkz: 12 şubat 2019 ezhel'in kudurması)
  (bkz: yüz versiniz ayıya geldi sıçtı halıya)
  hapse girince kahraman gibi gazladınız. ilk fırsatta ananıza dil uzattı. artık başka neler çıkarsa
 • böyle ırkçı köpeklere prim vermemesi gereken iki gözümün nuru bebe.
  a haber asalaklarına fazla takılmaması lazım. sigarayı biz içiyoruz ama bunların kafası beton gibi. lafları kurşun gibi sıksan girmez bunların kafasına.
 • bu arizona kertenkelesini de ünlü yapmışlar.
  ulan ülkede kim şaibeli hapise girse peygamber ilan ediyorlar aq.

  amed mamed demiş. şimdi de solcu, kürtçü, ırkçı, vegan barış güvercini leş kokulu canlı bombalar burda edebiyata başlayacaklar.

  tanım: boş beleş bir ucube.
 • “sarı bi cigara yak dersin biji azadi” diyen adamdır kendisi, çokta şeyyapmamak lazım.
 • memlekette müzik sektörü o kadar dibe vurdu ki beni şahsen rahatsız eden şey bu gibi keko dızo repçiler "sanatçı" kisvesi altında ortaçgil, erkan oğur, birsen tezer, feridun düzağaç, teoman, nazan öncel, levent yüksel gibi müzisyenlerin sahne aldığı mekanlarada çıkıyor.
28 entry daha