• son zamanlarda sık sık dinlediğim rapçi. aynen devam gardaşım.
  • bir arkadaşım türk milliyetçisi. youtube da ezhelin kürtçe şarkı söylemesini duyduğu andan itibaren ezhelden soğudu ve buraya yazmak istemeyeceğim şeyler söylüyor hakkında.

başka bir arkadaşım kürt... o da ezheli sevmezken, onun kürtçe şarkısını dinlediğinde -aa ben bu adama karşı önyargı yapmışım. ne kadar da güzel bir insanmış dedi.

iki farklı insanın ideolojileri doğrultusunda aynı ezhele bakış açısı...

insanlarımızın geldiği durum ne yazık ki bu.

tanım: iyi bir rapper.
  • gelmiş geçmiş en iyisi deniyor kendisi hakkında. eğer kafasından bahsediliyorsa o konuda haklılar. hakikaten daha keşini görmemişti rap dünyası. kafası her daim iyi. onun haricinde bir siktirip gidin de milleti kendinize güldürmeyin.
  • bugüne kadar fark etmediğim bir şekilde açıp şarkılarını dinlediğim, kendimi kendisine bakarken büyük bir dikkatle kliplerini vs izlediğimi gördüğüm büyük söz yazarı iyi şarkıcı.

*

tanım; çok iyi.
  • pek rap müzik dinleyen biri değilim başlarda kendisine önyargılı davranıp bu ne lan it kopuk rapçilerden biri diye düşünmüştüm.fakat dinledikçe kendisinin müzisyen olduğunu anlıyorsunuz.klasik rapçilerden farklı olarak değişik müzik türlerinden etkilenip kendisine has bir şekilde yorumlayabiliyor.

ileride blues,halk türküsü albümü çıkarsa şahsen çıkarmam açıkcası başarılı olabileceğini düşünüyorum.

iz bırak
    şehrimin tadı
    made ın turkey

bu kadar farklı tellerden çalmak için kulaklarınızın oldukça dışa açık olması gerekir.
  • gerçek ismi ömer'dir.
  • zamanında müslüm babamız batan plak şirketlerini kurtarmak için albüm yapsrmış.

sercan kardeşim de aynısını yapıyor. gurbetçi rapçileri listelere çıkarıyor almanya’da.
  • kafasını ve müziğini çok sevdiğim rap sanatçısı.
  • ınstagram'da tbelladasilva yi takip eden (namı diğer başakşehir atkılı abla) vizyoner insan. ben de ünlü olsam ona yürüdüm. cicişlere falan yürüyen hacı sabancı ibret alsın amk.
  • ezhel'in romantik şarkılarını beğenenler linkteki parçaya bayılacaktır.
hesabın var mı? giriş yap