şükela:  tümü | bugün
1070 entry daha
  • son dönemde keşfettiğim en iyi rapçi.
    adamın farklı bir tarzı var.
  • kendisini çok sevmekle beraber siyasi paylaşımlara gerçekten ihtiyacı olmadığını düşündüğüm rapçi. zira yaptığı işe gölge düşürsün istemem.
  • cami katliamı için fikir belirtemeyen tip.
  • cami katliamı için tek tek bütün herkesten kınama bekleyen kekoları üzmüş türk rapçi.
  • gideyim de bütün ünlülerin, şarkıcıların vs. başlıklarına entry gireyim. cami katliami için fikir belirtmeyen diyeyim bir de sonuna "tip" ekleyeyim. ne gerizekalı insanlar var ya.
  • türkiye standartlarının üzerinde müzik yapan ve geceler şarkısıyla aşmış olan rapci.
  • felaket sarkisini yeni dinledim. al butun hepsini cope at sarkilarin, kenarda bu kalsin. ne kadar guzel yahu iki gundur baska sarki sokamiyorum araya. gunesi gulusune nasil sigdirdin en sevdigim kisim.

keske bana yazilmis olsaydi bu sarki.

bir de can bonomonun resmini gorunce sarkisi var didem soydana yazmis oldugu. o sarkiyi da cok kiskaniyorum. bir didem soydan olamadim.
  • dil okulu gibi gezmeye başladı pezevenk. kürtçe bir şeyler yazıp duruyor.
  • youtube de 16bars' a ingilizce bir şekilde rapörtaj vermiştir.
  • 16bars'a verdiği röportajda ingilizcesi ile yardırmıştır tipki müzisyenliği ile son 3 yılı yardırdığı ve gelecek 10 yili yardiracağı gibi. aslan parçası bu çocuk ya. hem akıllı hem fişşek gibi rap yapıyor hem politik hem sanatçı. yolda görsem sımsıkı sarılır iyi ki sende bu topraklardasın iyi ki müzik yapiyorsun derim.

izleyin mutlaka
14 entry daha