• sakaryaspor atkısı ile olan resmini paylaşmış kendisi fakat olay kardeşlik değil ezhel kardeş jiletlenme vakası var ortada.
  • yarın vadistanbuldaki konserine 2 tane bilet aradığım rapçi olur kendisi. biletini satmak isteyenler için mesaj kutuma bakıyor olacağım
  • yer : vadi istanbul
    mekan : jolly joker
    zaman : 9 mart 2019
    etkinlik : ezhel konseri

kapı açılış saati 21:00 olan etkinliğe 23:20'de dj arkadaşlarını çıkartan, kendisi 23:40'ta sahneye çıkan ve yarım saat sahnede kaldıktan sonra 00:10'da yarım saatlik ara veren kendine ve onun için gelmiş onca insana gram saygısı olmayan rapçi.

bulunduğum ortam için ben kendimden özür diledim fakat o nezaketen* bir özür dilemedi.

gitmek isteyenler iki kez düşünsün diye paylaşıyorum.
  • kendisini çok sevmekle beraber siyasi paylaşımlara gerçekten ihtiyacı olmadığını düşündüğüm rapçi. zira yaptığı işe gölge düşürsün istemem.
  • cami katliamı için tek tek bütün herkesten kınama bekleyen kekoları üzmüş türk rapçi.
  • felaket sarkisini yeni dinledim. al butun hepsini cope at sarkilarin, kenarda bu kalsin. ne kadar guzel yahu iki gundur baska sarki sokamiyorum araya. gunesi gulusune nasil sigdirdin en sevdigim kisim.

keske bana yazilmis olsaydi bu sarki.

bir de can bonomonun resmini gorunce sarkisi var didem soydana yazmis oldugu. o sarkiyi da cok kiskaniyorum. bir didem soydan olamadim.
  • keşke auto-tunedan vazgeçip reggae albümü çıkarsa diye düşündüğüm yeni nesil rapçi. bütün reggea tonlarını çok keyifli buluyorum.
  • 16bars'a verdiği röportajda ingilizcesi ile yardırmıştır tipki müzisyenliği ile son 3 yılı yardırdığı ve gelecek 10 yili yardiracağı gibi. aslan parçası bu çocuk ya. hem akıllı hem fişşek gibi rap yapıyor hem politik hem sanatçı. yolda görsem sımsıkı sarılır iyi ki sende bu topraklardasın iyi ki müzik yapiyorsun derim.

izleyin mutlaka
  • 16bars söyleşisinde global bir girişim düşüncesi olmasından bahseden ve autotune olmasa sürekli dinleyebileceğim sanatçıdır.
  • geçtiğimiz günlerde bir alman kanalı olan 16bars ve ülkemizde bulunan röportaj limited kanallarına verdiği röportajlarla bilgi birikiminin toplumun birçok sanatçı kısmından daha üstte olduğunu göstermiştir. 16bars röportajı da tamamen ingilizce bu arada, o da ayrı bir takdire şayan durum.

türkiye'de önceden rape bakış açısını da r.l programında müthiş açıklamış: https://www.youtube.com/…hjo&feature=youtu.be&t=787

yaptığı müziği hala daha dinleyemiyorum ama çok güzel adam bu ezhel.

"yüzeysellik bizim ülkemizde kültür."

16bars röportajı için: https://www.youtube.com/watch?v=c3x_7gnd44w
hesabın var mı? giriş yap