• adamda her yol var. meyve veren ağaç taşlanır misali sizin bok attıklarınız hep uzaya uçtu amk. ezhel kendine has tarzı olan onun bunun dediğini sikine bile takmadan kafasına göre takılan bir adam ve en doğrusunu yapıyor. ezhel böyle devam et gardaşım ileriki yıllarda seni iyi yerlerde görecez.
  • ezhel piyasanın en iyi mc'lerinden biri.
    ais ezhel dönemini bilenler zaten yeteneklerini biliyor ancak ezhel şu an insanların istediğini veriyor.
    ayrıca gerçekten özgür ve istediği gibi yaşadığı için bu kadar eleştiri alıyor.
    aynen devam sercan
  • turkiye’nin son yillarda gordugu en yaratici tarza sagip sanatcilarindan birisi. tarzi, bakis acisi ve yaraticiligi digerlerinden cok baska. berlin’e tasinmis galiba. umarim gidince bi yerde konserini kistirip gidebilirim.
  • aya isimli parcasini yayinlayan rapci. hikayesinde de "gel savasma" diye tanitmis. hala bu adami dinleyen varsa baska bisi demiyorum. tutuklaninca agliyosun sonra.

edit: belki silerse diye.. https://eksiup.com/p/6x256616qpr3
  • hiç kasıtlı dinlemedim ama her yerde duyuyorum insanlar ezhel’in hayranı ama tam olarak neyine hayran onu da anlamış değilim.
    liseliler daha çok dinliyor ve idol görüyorlar dijital şarkıya fan olmak çok garip geliyor bana, şarkı sözleri anlam da içermiyor.
    gençlerin bilgili kültürlü, hayatlarına yön gösterecek insanlara yönelmesi gerekirken çoğu ezhel’e tapacak şekilde bağlı.
    herkesin eserine saygı duyuyorum ama kafiye yapayım derken bu kadar vasıfsız kelimeler kullanmak bir sanatçıya yakışmıyor.
    “sanat” yapayım derken “vasat” olmak.
  • gerizekalılar tarafından eleştirilen rap müzisyeni.
  • ya ne saçmalıyosunuz yine.. neyi savunuyosa onu paylaşmış. karalama kampanyası yapanlar iş başında. hala dinliyoruz ve dinlicez de.. sürekli şu adama başlık açmaktan vazgeçin. şarkılarında olan olaylara değindiğinde nerdeydiniz ya da siz bişiler yapıyomusunuz? klavye delikanlılığı yapmaktan vazgeçin..ezhel'in bir şarkısının sözüyle bitireyim.

ahkâm keserler klavyeden
    gecenin bekçisi ah ezhel?
    merak etme ben hak yemem... ahkam kesmeyi bırakın da iyice neyin ne olduğunu araştırın boş yapmayın.
  • memlekette gerizekalı çok, dinleyeni söyleyeni de haliyle çok olan bir gerzek müzik türünden gerzek gerzek şarkımsılar söyleyen şarkıcımsısı. halis mulis amerikan özentisi gerizekalılar tarafından bu aralar pek tutulan "çakma müzik" şahsiyetimsisi. bunları dünlemekten zaten bol olan ülkem gerizekalılarında bu platformda da görüldüğü üzere eksponansiyel artışlar görünmektedir.
    özetle gerizekalı kitlenin severek şarkısını gündeme taşıdığı gerizekalı gerizekalıyı çeker zihniyetiyle %100ü %100 gerizekalı olan ve bu aralar giderek sayıları artan kitleye hitap eden abuk gubuduk sözlerle şarkı söylediğini sanan biri işte.
  • başlığı altında kendisine sanatçı diyen sanattan anlamazlar görüyorum.
  • arkadasa ordan bir suç duyurusu verelim şefim.

bu free ezhel olayları ile adini ilk defa duymuştum. bugünkü olayi ve free ezhel ile kafamda fenotipini rahatça canlandırdığım insandır.

tanım : ilgi çekmek ve etkileşime girmek icin siyaset üstü bir konuyu seçerek yanlış yapan sanatçı müsveddesi
hesabın var mı? giriş yap