şükela:  tümü | bugün
 • - abi naber, nerlerdesin? gözükmüyosun hiç?
  * kötüyüm, sorunluyum, berbatim ...
  - ne oldu nen var?
  * kimse anlamıyor beni? hiçkimse!
  - ben dinlerim seni anlat neyin var?
  * anlamıyor beni kimse, kötüyüm ben
  - abi bi ismi yokmudur probleminin? açıklasana?
  * beni kimse anlamıyor. yalnış anlaşılıyorum hep ben.
  - pehf!...
  * bak sende anlamiyorsun ama hebe hebe hebe...
 • -abi..abi neyin var yaa?
  -eemmh..kk.kk
  -abi karnından bişeyler sarkıyo yaa??
  -bb..bar..kk
  -kolun nerde abi?
  -k..ka..kamyon
  -abi 122 miydi ambulans yaa?
 • acilarin cocugu emrahda gorulen butun davranislara denir.
 • kimi zaman insani katil etme kapasitesine sahip triplerdir bunlar
 • - abi çok yoruluyorum ya, aynı gece üç farklı kızla olmaz ki ama. napayım, ihmal etmeye gelmiyo, sonra arayıp başımın etini yiyolar, uff ya kollarım da 80 santim oldu, kızlar direk kollarıma sarılıyolar abi, 280 kilonun altına girdim geçen gün var ya. arabaya da yeni spoiler taktım, 1540 ytl para verdim lan. geçen bi de dergiden aradılar, arabanızı kapak yapalım dediler, olur dedim, bugün geleceklerdi, bugün motorgül'le takılcaz, araba müsait deildi, yarın gelin dedim, tamam abi dediler. uff ya, her yerim ağrıyo, e zor tabi 380 kilo kaldırmak, sen boş barla çalışıyodun di mi? hahayt, ay ne de komiğim ya, geçen caddedeyiz, üç tane hatunla geziyoz, abi kızlar durmuyolar ya, bi o öpüyo bi diğeri öpüyo, en sonunda dayanamadım gittik bize, güzel orgy yaptık, canım çıktı ya. arabanın da farları değiştircem ya, sıkıldım bunlardan, cart curt*.... e sen napıyosun?
  + ödev.
  - haa. bitirince verir misin?
 • girdiği her ortamda hemen parmakla gösterilebilmesini sağlayacak kadar bariz olan hal ve hareketlerdir. ezik diye nitelendirilen bu insanların, sürekli bir yaranma telaşı ve buna mukabil, "kimse benim değerimi bilmiyor" feveranları diğer insanlar arasından kolayca ayırt edilmesinde yardımcı olur.

  kalabalık arkadaş grubu, bir teknede kalacaktır. kamara sayısı ve buna bağlı olarak yatak sayısı sınırlıdır. aksi gibi bir kamarada feci halde kötü kokmaktadır. dolayısıyla da kimse orda kalmak istemiyordur. herkes "ben yatmam orda" diye diretirken grubun eziği atılır, "kokuyorsa ben yatarım abi"