• istanbul'a nihayet teşrif etmiştir kendileri dün itibariyle. lakin yakıştıramadık ezio reise, insan 1 hafta sonra falan gelir. gerçi farkedilmemek için vize arifesine denk getirmiştir gelişini diye de düşünebiliriz.
  • kendisinin son sözlerini dinlemek için;

http://www.youtube.com/watch?v=525el3xd4g8
  • evde bir aydır durduk yere bu ismi makamıyla söyleyip duruyorum, karım yakında beni bir psikoloğa gönderecek. oğlum ise şimdiden kablosuz bağlandı bile;

o- baba bu adam ne abıyo?
    b- kötüleri yakalıyor oğlum
    o- adi ne?
    b- (makamıyla) ezio auditore da firenze
    o- ezzo adoe feze
    b- (tekrar makamıyla) ezio auditore da firenze
    o- ezzo
    b- evet oğlum, ezzo.
    o- ezzo kaçsın kötü adamlaa geliyo
    b- kaçsın oğlum

yeni durum editi : bak bugün de elindeki oyuncak kılıcı "sen kötü adam ol" diyerek bana sallamış, ezio'nun kendisi olduğunu iddia etmiştir. oyunda kiralanan "mercenaries" için daha önceden kötü adamlar diyen velet, artık "onlar kötü adam diyil, benim aakadaşlarım" demeye başlamıştır. şimdiden başladık eğitimlere, hayırlısı bakalım.
  • bütün seriyi oynadım.. bütün hikayeyi içindeymiş gibi yaşadım.. şu ana kadar oynadığım en keyifli en güzel en özel karakterdi.. assassin's creed embers'i da izledim.. ailesinin öldürüldüğü yerde..anılar gözlerinde canlanırken.. birden gözlerini yumdu hayata.. içim burkuldu yeminle..
  • italyanca söyler, hiçbir şey anlamazsınız. ama yunancası yoktur ve türkçesi de absürttür.

bir de bunu ezio'dan dinleyelim hatta: http://www.youtube.com/…ure=player_detailpage#t=50s
  • ailesinin intikamını alırken bir yandan da assassin'liğin nimetlerinden faydalanarak ortamların balını emip sütünü içmiş şahane karakter. altair çok içine kapanık, donuk ve gerçekçilikten uzak bir karakterken kendisi çok yönlü ele alınan bir kişiliktir ve gerçek olduğunu oyuncuya çok güzel hissettirmeyi başarır.

--- spoiler ---

bir de "bütün peygamberler çapkın oluyor demek" diye düşündürür insanı haspam.

--- spoiler ---

bu abimizin sayesinde yürüyerek sokaklarını arşınladığım italya şehirlerinin birçoğunu sanal olarak da olsa tekrardan doyasıya gezme şansı buldum ayrıca. bu yüzden de minnettarım kendisine. venedik bildiğimiz venedik, floransa'daki o öküzümsü kilise (cahilim ben melaba) de bildiğin birebir modellenmiş. vay amınakii diyesi geliyor insanın.

sağol lan ezio! qanqamsın! xd
  • ac2 çıktığında çoğu kişi "bir altair değil" demiş olsa da en az altair kadar gönüllerde yer etmiştir.
  • ağzına 'cazzo' (bkz: fuck) çok yakışan ömrünü intikam için tüketmiş,şartlar nedeniyle florensa'da yağız genç zamparasından bir mentora dönüşmüş,hep acıdığım her kapşonlu giydiğimde aklıma gelen 'hidden blade' kullanımı konusunda yaptıkları okullarda ders olarak okutulacak,talihsiz bir kalp krizi sonrası ölmüş(bkz: r.i.p) çok sevgili suikastçi kardeşim
  • "seni öldürmek hiçbir şekilde beni eğlendirmiyor ve bundan zevk almıyorum..sadece insanlığın iyiliği için bu gerekli..huzur içinde yat.."
    sözlerinin sahibi, kişilik!
hesabın var mı? giriş yap