şükela:  tümü | bugün
 • 1993 doğumludur, gelecek için ümitli olduklarımdan.
 • kesinlikle bir yetenek abidesi...bakalım daha neler göreceğiz
 • we need to talk about kevin filminde oynadığı rolünden dolayı sıkıntılı günler yaşayan oyuncu. gelen tepkilerin hem çok şaşırtıcı hem de demek ki işimi yaptım da başardım gibisinden duygulara sebep olduğunu söylemiş şu röportajda. arkadaşıyla takılırken ise arkadaşının" seni seviyorum ama artık yüzüne bakamıyorum" deyip evinin yolunu tutması da üzücü olmuş. röportajı okuduktan sonra cidden de biraz garip olduğuna karar verdim. adam rüyasında beethoven görüp okulu filan bırakıyor. değişik.
  tamamı röportajın. http://www.vanityfair.com/…-scaring-his-own-friends

  link edit: numenorian asilli dol amroth vatandasia teşekkürler.
 • şarkı söylermiş, grubu varmış sons of an illustrious father diye.

  güzel bişiler olucak bu çocuk yahu.
 • we need to talk about kevin'deki ağzı açık bıraktıran performansından sonra bambaşka bir karakterde the perks of being a wallflower'da da izleyince ne kadar çok yönlü bir oyuncu olduğunu bir kez daha anlamamı sağlamış wonderkid.

  (bkz: fısır fısır fısır fısır tu tu tu tu maaşallah)
 • baya ilginç suratlı biriymiş. aynı anda hem güzel hem yakışıklı gibi.
 • the perks of being a wallflower izlenmesi gereken oyuncu. kariyerinin başında gay rolünü başarıyla oynamıştır.
 • bazı topçular vardır, herifi izlerken kendi kendinize -lan bunu oynadığı topu ben de oynarım- dersiniz. bazı topçular için ise durum böyle değildir, o adamı ancak ağzınız açık izlersiniz hatta o an sahada da olsanız gene izlersiniz. başarısız veya ortalama bir meslektaşı ile arasındaki fark çok nettir çünkü.
  işte ezra miller bir ''oyuncu'' olarak kesinlikle ilk grubun içinde değildir, ikinci gruba ise oldukça yakındır. benim oyuncu olabilmeme imkan tanıyacak en küçük bir özelliğim dahi yok; biliyorum. buna rağmen o kadar fazla dangalağa, berbat performansa maruz kalıyorsunuz ki beni de sinemada veya televizyonda görseniz hiçbiriniz fazladan bir rahatsızlık duymazsınız alışkınsınız çünkü. bunlar insana söyletiyorlar maalesef. gördüğüm zaman -aha ben de olsam ancak bu kadar oynayamam zaten- dedirten bir sürü oyuncu var ve bunlar entry'nin başında verdiğim örnekteki topçulara benzeyen oyuncular. ezra miller ise ''izlenecek'' cinsten bir oyuncu. gerçek bir oyuncu ile benim gibi birisi arasındaki farkı yine bana gösteren cinsten.
 • çok iyi bir aktör olma yolundaki ilk adımlardan biri olan gay rolünden alnının akıyla çıkmıştır.
 • 85. oscar ödül töreni icin en iyi yardimci oyuncu adayligina kesin gözüyle bakiliyor. the perks of being a wallflower'da gösterdigi performans ile büyük ihtimalle en genc yardimci oyuncu oscar sahibi sifatini eline gecirebilir. heyecanla bekliyoruz.