şükela:  tümü | bugün
  • kendisi ile aynı liseden mezunmuşuz. mesaj atılmadığı için ulaşılamayan yazar.

gülümsetmiştir.
  • vakt-i zamanında tanıştığımız ancak sadece tanışıklık olarak bıraktığımız bir ilişkimin olduğu yazardı bir kaç ay öncesine kadar. şu an ise yüz yüze oturup konuşmasak da sıcaklığını hissettiğim, “keşke o ‘vakt-i zamanında’ dediğim zamanlarda vakit geçirme fırsatımız olsaydı” dediğim yazardır.
    çocuğuna düşkünlüğü, anneliği, hayvan sevgisi, doğa tutkusu, anne özlemi... bu ve benzer özellikler birleşince güzel bir insan çıkıyor ortaya, kesin bilgi yayalım.
    çok mutlu olasıca.
  • anne olacağını öğrendiğimde tebrik etmek istedim fakat mesaj atamıyorum kendisine.

beni bir gecede sırdaş ilan edip sonra bu mesafe neden:))

burdan tebrik edeyim kendisini. her bebek haberi buruk bir mutluluk yayar içime, sonra bebek kokusu o burukluğu da alır. yine öyle oldu.

uzaklardan, sürekli uyumak isteyen bir bebiş kokusu...
  • #78595851 başın sağolsun diyemediğim için buraya yazdığım yazar..

entrylerini takip ettiğim tatlı bir yazar aynı zamanda.. kendisini cici bici, küçük sanıyordum nedense.. ama az evvel anne olduğunu öğrendim.. imrendiğim yazar oluverdi birden..

iki ay sonra mutlu olmasını dilerim..

tanım: hâlâ cici bici olan yazar..
  • sözlükte olmadığım için duyduğu hüznü bizzat bana söyleyip, dönmem konusunda beni hep motive eden ve verdiği değeri hissettiren badim, arkadaşım, tanışmak için fırsat kolladığım güzel insan.. :)

elbet bir gün buluşacağız..

tanım: gözlerinin dalgasında boğulabileceğiniz çok zarif, hanımefendi bir yazar.. benden duymuş olmayın ama çok güzel kendisi.. buraya kalp bırakayım da, sevildiğini unutmasın.. <3