şükela:  tümü | bugün
 • kendisi ile aynı liseden mezunmuşuz. mesaj atılmadığı için ulaşılamayan yazar.
 • #74656978

  gülümsetmiştir.
 • yaşadığı talihsizlikleri ile büyümüş ve olgunlaşmış yazar. anne ve babasını aynı gün kaybetmiş. atanın öldüğü gün doğmuş ama anladığım kadarıyla sonunda mutlu olmuş. ilgiyle takip ediyorum kendisi. daha çok yazmasını da bekliyorum, bu kadar sessizlikle cümle biriktirilmez hanımefendi.*
 • vakt-i zamanında tanıştığımız ancak sadece tanışıklık olarak bıraktığımız bir ilişkimin olduğu yazardı bir kaç ay öncesine kadar. şu an ise yüz yüze oturup konuşmasak da sıcaklığını hissettiğim, “keşke o ‘vakt-i zamanında’ dediğim zamanlarda vakit geçirme fırsatımız olsaydı” dediğim yazardır.
  çocuğuna düşkünlüğü, anneliği, hayvan sevgisi, doğa tutkusu, anne özlemi... bu ve benzer özellikler birleşince güzel bir insan çıkıyor ortaya, kesin bilgi yayalım.
  çok mutlu olasıca.
 • anne olacağını öğrendiğimde tebrik etmek istedim fakat mesaj atamıyorum kendisine.

  beni bir gecede sırdaş ilan edip sonra bu mesafe neden:))

  burdan tebrik edeyim kendisini. her bebek haberi buruk bir mutluluk yayar içime, sonra bebek kokusu o burukluğu da alır. yine öyle oldu.

  uzaklardan, sürekli uyumak isteyen bir bebiş kokusu...
 • #78595851 başın sağolsun diyemediğim için buraya yazdığım yazar..

  entrylerini takip ettiğim tatlı bir yazar aynı zamanda.. kendisini cici bici, küçük sanıyordum nedense.. ama az evvel anne olduğunu öğrendim.. imrendiğim yazar oluverdi birden..

  iki ay sonra mutlu olmasını dilerim..

  tanım: hâlâ cici bici olan yazar..
 • sözlükte olmadığım için duyduğu hüznü bizzat bana söyleyip, dönmem konusunda beni hep motive eden ve verdiği değeri hissettiren badim, arkadaşım, tanışmak için fırsat kolladığım güzel insan.. :)

  elbet bir gün buluşacağız..

  tanım: gözlerinin dalgasında boğulabileceğiniz çok zarif, hanımefendi bir yazar.. benden duymuş olmayın ama çok güzel kendisi.. buraya kalp bırakayım da, sevildiğini unutmasın.. <3
 • gördüğünüz görebileceğiniz en güzel gülüşe sahip kadınlarından biri.. engin gözleri, derin bakışları, fedakâr, vefakâr ve cefakârlığı ile herkesin hayatında olmasını istediği çok yönlü mükemmel insan..

  bir de güzel anne ki, anlatmaya kelime yetmez.. her zaman gülümseyen güzel yüzünü görebilmek dileği ile..

  tanım: sözlüğün en güzel gülüşlü kadın yazarı.. içinizde çok dokunan entrylerin de alçak gönüllü sahibi.. seviliyorsun..
 • benim okyanus gözlü, güzel kalpli, yufka yürekli, narin ve tatlı arkadaşımın bugün doğum günüüymüşş..
  küçüklüğü prenseslik, anneliği de prenses ve prens yetiştirmekle geçen, gördüğünüz göreceğiniz ennn şeker kadınlardan birisinin hayatında bir şekilde yer edinmiş olmaktan duyduğum onuru anlatamam size şimdi, sırdır, keyiftir bana.. umudumuz birgün bir yerde bir araya gelebilmek inşallah..
  ben onun samimiyetini taaaa oralardan aldım.. iyi ki doğmuş, iyi ki sözlükte yazar olmuş ve beni/bizi hayatına dair küçük detaylarla bazen mutlu etmiş bazen de hüzünlendirmiş..

  doğum günün kutlu olsun okyanus gözlü güzel kadın, iyi eş, melek anne, vefalı arkadaş.. :*