şükela:  tümü | bugün
  • adından da anlaşılacağı gibi apaçi troll bir yazar. ingilizce bilmiyor ve henüz muhtemelen 14 yaşında.
  • cagla duvenci sonmezin dolandiriciliginin ortaya cikmasinda buyuk rol oynamis momsavar hesabinin adminine ekşi sözlük üzerinden cok ayip cumlelerle saldırmış ve ipe salmaz iddialarla kadının eşine, kişiliğine ve yaşam tarzına hakaret etmiş kisi. neyse ki o entryleri daha sonra silmis iyi ki de silmis.

bu entryi de sildirmek için kıyasıya bir mücadeleye girişti ''ya ben yanlış anlamışım nolacak ki'' havasındaydı. yok öyle bir yağma! azılı bir ahlaksızın foyasını ortaya çıkarmış bir insan hakkında yürütülen ahlaksız kampanyanın önce parçası olup o iddiaları buraya taşıyıp kadına o kadar hakaret ettikten sonra burada başka yazarlara gelip ''silin onları''diyemezsin. bir de özelden beni çaktırmadan bu entryi silmezsem yorum altıma kötü şeyler yazmakla tehdit etmesi vardı ki acayip saçma, yazsın gerçekten sıkıntı etmem ben onun gibi iftiracıların yardımcılığını yapmıyorum. napar acaba benim hakkımda da mı bir karalama kampanyası başlatır?
  • abd hakkındaki doğru bilgi veren badim.
  • biz türk moda polislerinin abd'deki gururu olan şahane yazar. hayat tecrübesiyle ve dünyaya bakışıyla bana çok şey katmış nadir insanlardan biri. düşüncelerini apayrı bir ciddiyetle okuyorum.

yanına gelip beraber 5th avenue gezmek için ekstradan kastıracağım bu da burada dursun asjdhsjd.
  • birkaç kere sözlükte faydalandığım entrylerin sahibi çıkması üzerine badi listeme aldığım yazar. ayrıca amerika'da yaşadığı ve bizim gibi bok çukurunda yaşamadığı için herhangi bir konuda da lafını da esirgemeyen taşaklı bir ablamız.
    moda ve abd konusunda kendisinden faydalanmakla birlikte, diğer görüşleri de altına imzamı atarım denen cinsten.
    bazen sağda solda kendisi ile ilgili saçma şeyler okuyorum, bu bahsedilen fashionpolice ile benim takip ettiğim ayni kişi mi ne alaka bu bebelerle diyorum.
  • parasızlıktan inim inim inleyen , new york'ta ciğerleri kapkara olmuş bir şekilde çocuk büyütmeye çalışan çilekeş bir teyzemiz. lütfen kendisine gereken özeni gösterelim. ab fab nikiyle de yazmaktadır. parasızlıktan hooters'ta çalıştığını itiraf etmiş, bu yaştan sonra grafik tasarım okulundan medet uman bir kariyersiz teyzemizdir.

not: bunların hepsini kendi entrylerinde yazdı, benim kafadan uydurduğum şeyler değil :) abi nolur ip noları çıksın artık biyerden çıkıyosa yalvarırım hsdfdfd
  • çok sevdiğim bir abla, çamur atmaktan sakınınız.
  • seksen yaşında babamın bi tarafını diline dolamış bayır gülü. spaghetti gibi yutuyor durduramıyoruz.
  • morgıçları ödedikten sonra kalan dime'larla geçinip posh pozu kesmeye çalışan upstart bile olamamış fuckir. kurban derilerini toplamasını salık veriyorum kendisine.
  • sadece nusret hakkında ticari itibar davası açsa götündeki dona kadar alacakken, sahte psikoloğun avukatlığını yapması bariz suçken hala hukuktan bahsedebilen, cühela'nın cahil'in çoğulu olduğunu bilmeyip -lar çoğul ekiyle kullanan, hasbelkader okuma yazma söküp insan sindirebileceğini sanan gafil.