şükela:  tümü | bugün
  • dün bir tivitte rast geldim."bu ülkede fethullah gülen ile birebir fotosu olupta hapiste olan birsini görmedim henüz." diyordu.

düşündüm de müthiş bir tespit yahu. nasıl bir kerametse bu fetö denen örgüt lideriyle el, ense fotoğraf çektiren kimse hapse girmemiş.

çok klasik bir saptama olacak ama lütfen ateistler bunu açıklayabilir mi?

edit: kaynak tweet
  • çok doğru bir tespit.

tayyip erdoğan'dan tutun, bekir bozdağ'a, süleyman soylu'ya kadar dizinin dibinde fotoları var ama ne hikmetse hepsi antifetöcü. diğer tarafta fetöcüler ankesörlü telefonla seni aramış, çaldırıp, kapatmış iddiasıyla binlerce insan hapiste. işinden gücünden olmuşlar. çok ilginç.

alın ak-it' ten bir haber.
  • fetöcü savcıyla yemek yiyip hapse giren ve girmeyenleri de eklemeyi unutmayın yahu.
    ayrıca evet son derece güzel tespit.
  • hiç diye birşey yoktur, sırasını bekleyenler vardır.

lakin tespit doğrudur, lafım yok.
  • bu başlık altında geleceğe tanıklık etmesi açısından ilgili fotoğrafları toplamayı teklif ediyorum.
    arşiv kabiliyeti kuvvetli yazarların desteğini bekliyorum.
  • ne fotosu arkadaş, daha ilerisi var.

kamer genç fetö alehinde konuştu diye üstüne çullandılar,

fetö'den kredi çekip lüks evler aldılar,

tbmm'de, fetö'ye laf etmeyin kul hakkına girersiniz dediler,

normalde saçı açık olduğu halde fetö'nün yanında kapandılar,

sıla hasreti dediler,

fetö'nün okullarını övdüler, bütün ülkelere tavsiye ettiler,

fetö diyenlere; terbiyesizlik yapma dediler,

türkiye'ye geldiğinde oturması için özel ev yaptırdılar,

çorbaya gözyaşı akıttılar,

ne fotoğrafı be arkadaş, fotoğraf çektirenler en sonda gelir, fetö ile fotoğraf çekmeyeni akp'li saymıyorlardı.

şimdi bu saydıklarımı yapanların hepsi fetö düşmanı olarak konuşuyor,

zamanında kredi çeken gariban öğretmen, polis, memur, işçi görevinden alındı.

ahmet altan, ahmet şık, fetö'cü olmakla yargılanıyor.

edit : niye ahmet altan'ı yazdın diye eleştiriler var. arkadaşlar ben entry girerken en beğenilen entry olsun, siz entry'i çok beğenin diye girmiyorum, inandığım şeyleri yazıyorum, aynı düşünmek zorunda değiliz.
  • (bkz: fetullah gülen'in yemeğinde sürahiyi tutan adam) bazı istisnalar da olmuyor değil. sürahi önemli.

ekleme: sadece fotoğraf mı. adına para bile bastırıldı ve onlar da hapse girmedi.
    (bkz: 10. türkçe olimpiyatları hatıra parası)
  • fetö komploları memleketi kasıp kavururken çiftliğinde arzı endam yapmak için sıraya girenler şimdi bir şey olmamış gibi ona lanet okuyorlar. bu bukalemunu bile sıkıntıya uğratan değişim hepimizin gözü önünde gerçekleşiyor. o dönemin borazan gazetecileri bank asya kredileri ile villa alıp şimdilerde her proğram da yalakalık yaparken o bankada hesabı olanlar hapiste yatıyorlar.