şükela:  tümü | bugün
 • muhtemelen çıkmış en iyi formula 1 oyunu olacaktır. fia ile olan ilişkilerini sıkılaştıran codemasters daha fazla kasmak zorunda. fia daha iyi bir e-sport deneyimi sunması için codemasters'a destek bile verebilir. bakalım neler göreceğiz.
 • 24 ağustos'ta geliyormuş.

  f1 2017 halihazırda yapılmış en detaylı en gerçekçi ve en iyi f1 oyunuyken umarım seviyeyi daha da yukarı çekmiştir codemasters. tam 3 ay kaldı bekliyoruz.
 • yeni oyun geliyor,hayırlı olur umarım.amaa...

  ama tarafına gelince,yine klasik araçların ekleneceği bilgisi vardı.netleşmiş liste.resmen hayal kırıklığı.

  arkadaş koysanıza oraya schumacher'in benetton ve mercedes döneminden birer araç,

  yeni "eski"ler şu şekilde..

  bilmem ilgilenen çıkar mı ?

  2009 brawn gp 001
  2004 williams fw26
  1982 mclaren mp4/1b
  1979 ferrari 312 t4
  1978 lotus 79
  1976 mclaren m23d
  1976 ferrari 312 t2
  1972 lotus 72d
 • artık kariyer modunda 10 sezon boyunca aynı 20 pilotun yarışması saçmalığının giderilmesini istediğim oyun ama olmayacak sanırım yine. çok mu zor arkadaş, kariyerdeki karakter haricindeki pilotlar da yıllar içinde takım değiştirsin. yaşı gelen pilotlar emekli olsun, yerine oyun yenilerini yaratsın. bu gerçekten çok mu zor yoksa işlerine mi gelmiyor?
 • izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla ai acayip iyileştirilmiş. eski oyunlarda hiç savaşmadan veriyorlardı pozisyonu, şimdi hepsi magnussen gibi savunuyor maşallah *.
 • kariyer modunda mclaren ile ilk 4 yarışı tamamladığım oyun.

  beklediğimiz gibi çok radikal bir değişim yok. sürüş fiziği biraz iyileştirilmiş, detaylandırılmış ama bence basitleşmiş de. aracın tutuşu daha kolay artık. motor parçaları ile ilgili yeni ceza uygulamaları da yansıtılmış, eskiden her parçadan 4 adet cezasız kullanma hakkı varken bu sayı bazı parçalarda düşmüş. mclaren dayanıklılık konusunda çok sıkıntılı o yüzden 4 yarışın sonunda çoğu parça aşındı, vites kutusu aşınması %75'e geldi. anlaşılan cezadan cezaya koşacağız. ai gerçekten çok daha agresif bu da çok zevkli yapıyor oyunu. 110 üzerinden 93 zorlukta oynuyorum. codemasters forumunda birisi ilk sezonun ortasında iyi performans gösterdi diye hemen mercedes'e gittiğini söylemiş bu kötü tabi. biraz daha zor olmalı.
 • codex aracılığıyla malum ortamlardaki yerini almıştır.
 • birileri beni de yeşillendirirse eğer sevinirim. bein iptali sonrası singapur’u kaçırcam sanırım.
 • codemaster'ın her yıl çıkardığı formula 1 oyununun 2018 olanıdır. daha detaylı bilgi ve indirmek için buraya bakabilirsiniz.
 • codemaster'ın yeni ve güzel oyunlarından birisidir.

  ben geçen seneye ve ondan önceki senelere göre nedense daha çok beğendim. gerçi henüz çok fazla oynayabilme şansım olmadı fakat ilk bakışta oldukça güzel gözüküyor. grafikleri olsun, oynanış olsun oldukça iyi.

  kesinlikle uyarmak istediğim bir konu var bu oyunu almak isteyen kişilere karşı. eğer sim racing istiyorsanız codemaster'ın oyunlarıyla pek uğraşmayın derim. bunun yerine assetto corsa gibi, sim racing'i gerçekten tadabileceğiniz oyunlara yönelin. çünkü codemaster'ın f1 2018'i biraz gerçeklikten uzak gibi geliyor sürüş açısından. ben f1 2017'den sonra çok uzun süre assetto corsa oynadım sadece, şu anda f1 2018'e girdiğim anda oyunun mekaniklerinin sim mantığından ne kadar uzak olduğunu daha iyi anlayabiliyorum.

  şuraya da küçük bir video bırakmak istiyorum. hem belki kendi halindeki oyun kanalıma destek vermek istersiniz hem de belki grafik ve australia grand prix'i racing line'ı için size bir yol gösterici olur diye.

  https://www.youtube.com/watch?v=nz8cs3l9zss