şükela:  tümü | bugün
 • codemasters’ın çıkardığı lisanslı mobil oyun. henüz güncelleme almadı dolayısıyla birtakım eksiklikleri var ama mevcut hali de gayet başarılı. şu an için sadece ios’ta var.

  indirmek için tık
 • son bir haftadır fena bulaştım efenim. başlangıç için gayet güzel oyun yapmışlar. çokça eksikliği ve problemleri var.

  -öncelikle corner cutting için hiçbir ceza olmaması büyük problem. tüm pistlerde çok daha hızlı turlar atılabiliyoru corner cutting ile.
  -pist dışına çimlere komple çıkmadığınız sürece çimlerin etkisi olmuyor. elbette assetto corsa misali bir fizik beklemiyoruz, ama en azından çimlere ne zaman çıkılırsa çıkılsın bir miktar yavaşlama etkisi olmalı en azından.
  -serverlar mükemmel olana kadar bir müddet sprint ya da cepten çıkma modunu kapatmaları lazım duellar için.

  daha uzar gider liste. ama yine de beni ilk haftadan saatlerce kendine bağlayabilmiş bir oyundur. android'e de gelmesi ve daha çok kullanıcıya ulaşması dilekleriyle...
 • iphone 7 ios 12’de sunucuya bağlanma problemi yaşadığım oyun. açılışta sürekli aynı hatayı alıyorum. çözümü bilen yeşillendirirse sevinirim.
 • her şey çok iyi güzel de şu oyunun içindeki botlar tam bir amele. düzgün bir yarış çıkarmanın imkanı yok. yarış çizgisinde gitmek için üstüme üstüme geliyorlar amk. deli ediyorlar insanı.
 • ücretsiz bir android ve ios yarış simi.
  samsung galaxy s5'te yüklenemiyordu, hatta google play listesinde yoktu. huawei p20 pro ve iphone 6s'te düzgün çalışıyor.
 • ar-ge için dandik taslaklar verme konusunda ısrarcı bir oyun. ancak 400 yarış yaptıktan sonra tüm taslaklarımı destansı yapabildim. şu an için 248/406 yarış kazanma oranına sahibim.

  bir yarış için ortalama 2 dk harcamış olsam 512 dakika yapar, bu süreyle tek kişilik yarışlarda, araba özelleştirmelerinde ve ar-ge de harcadığım vakitleri de toplarsam 20 saat kadar oynadığım oyundur. güvenli sürüşler dilerim :)
 • ziyadesiyle eğlenceli bulduğum oyun, pay to win olayını çok hissetmiyorsunuz. diyelim ki öyle bir şey var, en azından bunu pat pat yüzünüze çarpmıyor. dikkatli kullanım her zaman ilk önemli şey.
 • girdiğim 165 yarışın 117 sini kazanarak elit lige yükseldiğim oyun.

  yarışçı kitlesi biraz daha kaliteli olsa çok daha zevkli olabilir bence. kaybettiğim 48 yarışın en az 20 tanesi karşı tarafın kasıtlı olarak cepheden veya arkamdan arabama gömçürmesi sonucu kaza yapıp dnf olmamla sonuçlandı. bu tarz oyunculara bi yaptırım uygulansa daha temiz ve keyifli yarışlar yapabiliriz. ancak bu serseri mayınların da bir çözümü var elbet. sakin ve kontrollü kullandığınızda genelde kazanıyorsunuz. karşı tarafın aracı sizden iyi olsa bile kendi aracınızın limitlerini ve pisti iyi biliyorsanız %95 o yarış sizde oluyor. oyunun kendi frenleme noktalarını asla referans almayın. pek çok pistte kıpkırmızı frenaj gösteren virajlardan frene dokunmadan geçebiliyorum. dediğim gibi biraz pratik ve aracınızın limitlerini tanımayla alakalı. zamanla daha iyi bir oyun olur umarım.

  severek oynuyoruz efendim.