şükela:  tümü | bugün
  • dünya üzerinde kullandığım en kaliteli kalem. bir labaratuar dersi esnasında kaybetmeme rağmen gidip aynı kalemin aynı rengini almamla bunu kendime ispat ettiğimi düşünüyorum.
  • kullandığım en ergonomik kalem. özellikle ağırlık merkezinin yeri sebebiyle ders dinlerken (ya da dinlemezken) kalem çevirmekten zevk alan öğrenciler için vazgeçilmez bir ders gerecidir. dezavantaj(lar)ı ise sık bozulması, silgisinin bitmesi ve rotringlere nazaran daha kısa sürede kaybolması olarak sayılabilir.
  • yazması çok rahat olan fakat en ufak bir düşmede bilek kısmından kolayca çatlayabilen kalem.
  • tamamen bir bimbo gibi görüneceğimin farkında olarak pembesini çıkarmışlar güzel duruyor demek istiyorum.
  • ergonomik ama mekanizması çok tırt kalem. grip plus eline verir.
  • kenarından çatlamasıyla nam salmış kalem.
  • bir tanesini aşağı yukarı 4 yıldır kullandığım kalemim.öyle malına aşık, aşırı titiz ve özenli bir insan değilim. bozulmaz,kırılmaz,parmaklarınızı acıtmaz. 0.5 olanı makbuldur, tombow 2b uç ile kullanılması tavsiye edilir.
  • 6. sınıftayken kazandığım ilk parayla aldığım kalem. kalemlerin şahıdır.
  • yazarken elimi acıtmayan ender kalemlerden. sözel bir bölümde okuyor ve yazmadan ders çalışamıyorsanız parmaklarınızı yormayacak bir kalem olarak önerebilirim.
  • lise ve universite hayatimin kalemi. oss'ye de kendisiyle girmistim.

silgisi oldukca uzun ve kullanisliydi ama kullanmaya hic kiyamazdim.

tek sorunu, uctaki vidali basligin oturdugu plastik bolum ortalama 1,5 yildan sonra catlardi.