şükela:  tümü | bugün
  • müşterilerini düşünüp muhteşem kullanıcı arayüzleri yaratan güzide plug-in firması. http://www.fabfilter.com/ de-esser'i özellikle tavsiyedir.
  • dave pensado abinin "burda çalışan adamların yaptığı her şeydi satın alın."* dediği hollandalı şirket. yalnız 2 yıl kadar evvel total bundle denen bütün plug-inlerin bulunduğu pakete 399euro isterlerken şuan neredeyse 800euro ister duruma gelmişler. talep artınca fiyatlar da artmış tabi.
  • plugin konusunda alanının en iyilerinden. hemen hemen her prodüktörde bir adet bundle'ı bulunan ve oldukça transparan, sesin doğallığını pek bozmayan kaliteli pluginlere sahip şirket.
  • de-esser'ı, eq'ları, özellikle de saturn isimli multiband distortion'ı çok çok başarılı. ben sadece de-esser'ını kullanıyorum. reverb'ünü ne yalan söyleyeyim beğenemedim. orada valhalla vintage gibi bir psikopat dururken epey bir süre daha reverb aramayız diye düşünüyorum fakat bunun total bundle'ını edinen bir insan evladının ömrü boyunca mixing ve mastering'de bir bahanesinin olacağını düşünmüyorum.
  • bu kadar işlevsel ve profesyonel bir ürün nasıl oluyor da 50-100 mb yer kaplıyor anlaşılır gibi değil. büyüksün fabfilter.