• çocuğun yüzüne dikkatlice bir bakın.

almanya vatandaşı, fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen, yazları zonguldak'a gelip duran (çocuk balıkesirli, burası tutmuyor), şu an ise ingiltere'de top koşturan ünlü bir futbolcuya benzettim ben.

olabilir mi acep?
  • youtube videolarini baz alirsak yetenek olara vasat alti gelecegin futbolcusu. olursa adi sayesinde birseyler olur.
  • türk bir annenin hem fabian ernst hem thomas muller ile birlikte olması sonucu doğan çocuğuna verdiği isimmiş gibi duruyor. babanın kim olduğu konusunda ise kafalar biraz karışmış sanki.
  • u15 milli takımında ismini görmemle beni
    fazlasıyla gülümsetmiş genç futbolcu.

soyadı zaten müller olduğu için oradan golcülük özellikleri default olarak gelmiş sanırım. ebeveynleri bu kadarla yetinmeyip, fabian ernst'in azmine ve çalışkanlığına, emre belözoğlu'nun top tekniğini eklemek istemişler ve sonucunda böyle fantastik bir isim ortaya çıkmış muhtemelen. menajer oyunlarında random isimli futbolcular çıkardı ya, onlara da benzemiyor değil hani. kariyeri futbol anlamında nasıl ilerler bilmiyorum ama isminin ileride çokça duyulacağı kesin.
  • bir yıldız doğuyor.

yıllar sonra editlenecektir.

fenerbahçe bu çocukları maden gibi işleyip a takıma kazandırırsa ekonomik olarak kurtuluşu ve şahlanışı yakındır.
  • zincirleme isim tamamlaması gibi adı olan futbolcu. twitter alt yapı hesapları son günlerde adından ve golcülüğünden sık sık bahsetmeye başladı. bekleyip görelim.
  • fenerbahçe'nin türkiye futboluna kazandırmak üzere olduğu yeni futbolcu adayı.
    bir arda güler değil diye başlayan cümleleri boş verin, herkes arda, messi, ronaldo olmaz; futbola her zaman sabri sarıoğlu, selçuk şahin gibi isimler de lazım
  • ebeveynleri alman disipliniyle yogrulmus türk futbolcu olmasi icin bütün tuslara basmis gibi egreti bir isme sahip topcu.
  • fenerbahçe'nin altyapısında forma giyen bir çocuk. internette videolarına denk geldim. kalamış'ın tozunu attırıyor.

umarım gelişimine hızla devam eder.
  • sen istediğin kadar yetiştir a takıma sok, 1500 dkda parlayıp gelip elinden dünyanın büyük kulüpleri alacaksa ya çok daha iyi fiyata satacaksın ya da satmayıp dışarıdan 50milyona alacağın yeteneği kendin 3-5 sene kullanıp satacaksın. yoksa maddi anlamda kurtulamazsın.
hesabın var mı? giriş yap