şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş'a hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür edip yollamak gerekir artık bu adamı. takımın dengelerini iyiden iyiye bozmaya başladı.herkes salmış kendini, herkesde umursamaz tavırlar falan ama bu arkadaş terinin, kanının son damlasına kadar tek başına çabalıyor da çabalıyor.

  olmaz arkadaşım olmaz böyle. takımın dengelerini bozuyorsun(!)
 • avrupada futbol oynayan en düz futbolcu. öyle bir adam ki bu; biri gelip bana "bir özelliğini söyle bunun" dese, hiçbir şey söyleyemem. ama adam top kapıyor, hava mücadelelerini kazanıyor, ileri top sürüyor, orta açıyor, gerektiğinde ara pas yapıyor, uzaktan şut çekiyor. yine de bu işlerden hiçbirini mükemmel yapamıyor. her çalımıi her ortası aynı düzeyde; yalnız rakiplere göre etkisi değişiyor. orta sahanın ortasında oynuyor; ama sanki kaleye koysan yine aynı oyunu oynayacakmış hissi veriyor. fm handyman der ya tüm özellikleri 15 olan adamlara, işte handyman budur.
 • devre arasının en iyi transferi. beşiktaş'ın ihtiyacı olan pozisyona cuk diye oturan bir oyuncu. cisse çok yumuşak kalıyordu. ernst'in pozisyon bilgisi üst düzeydedir, çok sağlam basar, topu ayağında tutmaz tek pasla oyunu açmaya çalışır, ceza sahası dışından denk gelirse şut dener, kaybetmeyi sevmeyen ve çok sert oynayan bir oyuncu. bu sertlik ismail güldüren sertliğinden ziyade premiere lig sertliği ile bundesliga sertliği arasında bir yerde. eğer kadronuzda delgado, yusuf gibi oyunculardan biri olacaksa ernst tipi bir oyuncu gerekir, bu bakımdan çok isabetli bir transfer. oyunu yeteneğe bağlı olmadığı için, uyum sorunu çekmez. sol bek ibrahim üzülmez'in ne yaptığını anlamaya önceleri gayret etse de zamanla vazgeçer. ernst ile birlikte beşiktaş dört-üç-bir-iki oynayacakmış izlenimi verdi.
 • kendisi bir hiza çizgisidir. bu adam çileden çıkıyorsa ortada çok büyük bir orospu çocukluğu vardır!!!
 • bu adam varken quaresma'nın, simao'nun kaptanlık pazubandını taktığını görmek zoruma gidiyor...
 • cumhurbaşkanlığını geçtim, devletin tapusunu teslim alması gereken adam. futbolu bıraktığında önümüzdeki seçimlerde beşiktaş belediyesi başkanlığına aday koysun, almazsa şerefsizim. "beşiktaş, mücadeledir." sloganıyla belediyecilikte de başarılı olur diye düşünüyorum.

  sahada resmen, hırsı, asi ruhu gösteriyor.

  kızım olsa, liseyi bitirdikten sonra direkt fabian ernst'e verirdim. yaşa damat, seviliyorsun.
 • beşiktaşk'ımızın ete kemiğe bürünmüş hali...
  kelini yidiğim...
 • r.e.m.'in dağılmasının ardından artan performansı tesadüf değildir...
 • kombinemle vedalaşmama sebep oluyor. az kaldı yani. yıllar yılı pınarbaşı çektiğim, omuz omuza zıpladığım adamlara bak la :((((
 • geçen gün sergen ntvspor'da konuşuyor, yıldız futbolcuların ekstra işleri olur falan filan diye atıp tutarken sözü fizik kondisyona getirdi. bazı futbolcuların forma bulabilmeleri için fizik olarak çok iyi durumda olmaları şartmış çünkü ekstra özellikleri yokmuş alternatifleri çokmuş da bilmemne, mesela mustafa sarp, selçuk, cristian, aurelio, ernst vs. diye saydı. benim gibi süper yetenekli adamların fizik durumu çok da önemli değil çünkü alternatifimiz yok demeye getirerek iş ahlakını, profesyonellik anlayışını da bir kez daha ortaya koydu. neyse, düz ernst, ekstrası olmayan ernst bugün iki tane mükemmel asist yaptı, guti'yi aratmadı. ben istiyorum ki ntvspor bir anket yapsın, en iyi dönemindeki sergen'i mi yoksa bu ernst'i mi şu anda beşiktaş'ta görmek istersiniz diye. sonra sonuçları canlı yayında açıklasınlar da sergen'in suratını bir görelim.