şükela:  tümü | bugün
 • yanlis bir secim oldugu ileride ortaya cikacak oyuncu; alex ile birlikte kendisine buyuk umutlar baglanacak ve buyuk bir ihtimalle huzunle sonuclanacaktir. nedenine gelince; eger guney amerika'dan bir oyuncu aliyorsaniz avrupa gormuslugu olmasi lazim cünkü eger brezilya ligindeki maclari takip ederseniz adamlarin ellerini kollarini sallayarak top oynadiklarini, cali attiklarini gorebilirsiniz. fizik mücadeleden yoksun böyle bir ligden gelen bir oyuncu da karsisinda ali eren'i, kürsat'i bülent korkmaz'i görünce dogal olarak tirsiyor. ortega'nin hem türkiye'de hem de avrupa'da basarili olamamasinin sebebi de budur ayrica. iyi bir concecaio her zaman hem alex'ten hem de fabiano'dan daha iyidir; zaman bunu bize gösterecek.
 • görüntülere bakılırsa çok faydalı olacak bir oyuncu...

  ligimizde çoğu zaman faullerle durdurulabilineceği bir futbolcu...

  bu nedenle fenerbahçe'nin yeni sezonda frikikten daha çok gol atacağına inanıyorum.

  büyük ihitmalle nobre gibi çok beğenilecektir.
 • boynundaki zinciri ve saç modeli ile* tam bir kenar mahalle kırosu görüntüsüne sahip olan futbolcu. hazırlık maçlarındaki performansı ile yüzümüzü güldürmesini bilmiştir.
 • kendisi takımdaki yeni favorilerimdendir. şimdiye kadar pek bir varlık gösteremiyo gibi görünse de ilk 11de yer verilmesi gereken bi oyuncudur... gelecekte daha iyi olup ses getireceğine inandığım, kendine göre farklı bi havası olan brezilyalı bir ademoğlu.
 • ilk onbirde oyanacak adam değildir,hücuma yönelik deniz barış beki varken bu adam gereksizdir,zaten defans mevkiinde pek görülmüşlüğü yoktur.
 • nicolas anelka'nın transferi sonrası fenerbahçe ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiş brezilyalı futbolcu..hala iyi bir futbolcu olduğunu düşünmekle birlikte takıma beklenen katkıyı yapamamış olmasından ve giderken "içim huzurlu ayrılıyorum, futbolda olur böyle şeyler ama kalbim fenerbahçe'de" diyerek hafiften de olsa yürek burkmuştur..yolu açık olsun..
 • gerçekten de fenerbahçe.com'da yaptığı açıklamları duyunca üzülmedim diil. çok daha iyi yararlanabilinirdi belki de kendisinden. ama yarım sezondur, hiç bir şekilde şans verilmedi. öyle geldi ve öyle gidiyo. kalbinin de hala bizimle olduğunu söylüyor. yazıık.
 • fenerbahçe'nin belki de oyuncuya en çok ihtiyaç duyduğu bölgede çok isabetli bir transferdi, herkesin söylediği gibi kendisine yeterli fırsat ve uyum süresi tanınmadan hemen yedekler arasına gömüldü. daum'un bir başarısızlığı olarak görüyorum şahsen ben bu adamdan faydalanmamayı.
 • nicolas anelka'nın transferi ile beraber sözleşmesi fesh edilmiş olan futbolcu. kemal aslan'ın da o mevkide oynaması sebebiyle gönderilecek olan oyuncu oldu anelka için. mantık olarak bakıldığında doğru bir karar. aynı bölgede oynayan iyi bir türk oyuncu varken göndermişler. gelelim işin manevi yönüne. geçmişte fenerbahçe'de sözleşmesi şu ya da bu şekilde feshedilen bir yabancı oyuncu hatırlamıyorum ki; giderken gönlüm fenerbahçe'de, huzurlu ayrılıyorum desin. belki kimse bilmez ama fenerbahçe taraftarı vefalıdır, ihanet etmeyeni unutmaz. sergei rebrov örneği vardı geçtiğimiz. fabiano'nun yeri de onun gibi olacak, yolu açık olsun. fenerbahçe taraftarının desteğini esirgemeyeceği efendi futbolcular listesine girmiştir bugünden sonra.
 • reggina'ya transfer olan futbolcu.