şükela:  tümü | bugün
  • bayern münih'in de ilgilenmiş olduğu* benfica'nın 88 doğum sol beki kendisi sol açık da oynayabilmektedir. geleceğin başarılı beklerinden olacağa benziyor..
  • 29 haziran 2010 ispanya portekiz maçı'nda sol bek nasıl oynamalıdır dersi veriyor resmen.
  • 2010 dunya kupasının şu ana kadar en iyi solbeki.

hazır real madrid solbek arıyorken kolarov'un yerine şunu alsa çok iyi olur. mourinho'nun elinde yeni bir roberto carlos olabilir. sadece 4 maç oynadı ama bu kupada hatırlıyacağım adamlardan biri.

diğerleri de şimdilik, mesut,müller,higuain,donovan ve villa.
  • ömer üründül üstadın(!) da dikkatini celbetmeyi başarmış ender oyunculardan olmuştur.
  • sivok sendromuna yakalanmıştır. benim bildiğim bu eleman esasında sol açık. sol bekte de oynayabiliyor. ama dünya kupasında bekte oynadı ya, millet "aslında sol bek ama sol açıkta da oynayabiliyor" demeye başladı. işte biz buna sivok sendromu diyoruz.
  • dünya kupasında portekiz'in o sıkıcı bayık sistemine rağmen çılgın atıyodu. dünya kupası sonrası form düşüklüğü fenomenini iplememiş, hala çatır çatır oynuyor benfica'da. önümüzdeki sezon istikamet ya chelsea ya real gibi görünüyor.
  • özellikle rio ave'de oynarken gösterdiği performansla takımının ligde kalmasını sağlamış ve o sezonu porto'ya attığı gol çok konuşulmuştu. rio ave'de kanatlarda ve yazalde'nin hemen arkasında görev yaptı. ama portekiz'de sol bek sıkıntısı vardı ve bir şekilde sol bek olarak kullanıldı. o bölgede bazı maçlarda paulo ferreira'nın da oynadığı düşünülürse coentrao denemeye değerdi ve değdi de. ancak yine de ben bu kadar yetenekli bir oyuncunun bek olarak oynamasını kabullenemiyorum. hücumda çok daha etkileyici bir oyun ortaya koyabilir, görmek lazım.
  • sir alex ferguson'ın isteği üzerine manchaster united'ın transferi için 25 milyon euro'yu gözden çıkardığı portekizli savunmacı.
  • real'e gideceği söylenen futbolcu.