• bir fenerbahce transferi...*
  • 6 ay sonra kaptanliga gelecegine kesin gozuyle bakilabilir. influence 20 imis kendisi
  • super "ucan tekme" atabilme yetisine sahip kisi.
  • voleybol takımında da görev verilmesi beklenen, set sonlarında blok yapması için oyuna alınabileceği düşünülen kişi.
  • ercan taner'den aldığım bilgiye göre son maçta* kafası direkte patlamış futbolcuymuş.. geçmiş olsun diyorum..
  • fenerbahçe defansı'nın her an patlamaya hazır el bombasıdır , kademe anlayışı olmayan , hızlı ve kıvrak futbolcular karşısında basireti bağlanan , hata yapmaya son derece müsait olan bir futbolcudur , lakin yokmudur bu kadar kötü özelliği dışında bu adamın iyi bir kaç özelliği ? evet vardır, çok kritik maçlarda attığı kafa golleri gayet lezizdir, maçlardaki hırsı ile diğer arkadaşlarını gaza getirir.

(bkz: helal olsun)
  • 24'ün tony almeida'sına tıpatıp benzeyen fenerbahçe futbolcusu.
  • hoop fest'in son gunu (12 eylul 2004 pazar) oralarda tek basina gezinirken gorulmus fenerbahceli futbolcu..
  • bangır bangır bağırmak istiyorum.. sen ne iş yaparsın luciano ??
    ki etkili olsun, fenerbahçe kamuoyu beni duysun, gerçi son pişmanlık olacak ya, neyse..

geçen seneye dönelim, bu brezilyalı savunma oyuncusu(!) (şimdi zaten işin saçmalığı burda, brezilya'dan savunma oyuncusu mu alınır, istanbul'dan kız almamak gibi bir söylem oldu ama*..) takriben 4-5 gol atmış.duran toplara çıkmış çıkmış vurmuş ve ne acaiptir ki, futbolu bilmeyen bazı cahiller tarafından sambacı diye nitelendirilmiş..hem savunma oyuncusu, hem brezilyalı.. yaçelişkiye bakar mısınız? bir de gol atıyor.. e kardeşim, bu adamın esas görevi nedir? kademeye girecek, ilk topa basacak, hızlı olacak, gedik kapayacak, oyun başlatacak geriden.. ondan sonra kornere falan gelip, çakacak kafayı, e madem bu kadar golcü bir arkadaş, bu kazmalığı ile çıksın nobre'nin yanında yapsın sambasını..

bu adam geçen sene attığı 5 golün yüzü suyu hürmetine bu takımda kalmıştır ve ne yazık ki kabak tomasın başına patlamıştır..

böyle boktan defans olmaz, olursa işte 6 olur.
  • dünkü telegol programında ziya şengül tarafından "kazma" olarak nitelendirilen futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap