*

şükela:  tümü | bugün
 • gençlerbirliği'nde 8 numara oynuyor. kasap.

  ismi fabricio baiano olarak da geçiyor ama tff'deki isim bu değil. https://www.tff.org/….aspx?pageid=30&kisiid=2215074
 • sörlothu sakatlaması için bir yerlerden hesabına para yatırılmış mı incelenmesi gereken oyuncu. savcılar göreve, 2010 2011 sezonu yeniden yaşanıyor resmen. ama bu sefer yemezler. şimdiden gerekli teknik takip yapılıp şikeciler futbol dışına çıkarılmalı.
 • alexander sörloth’a durduk yere birkaç tekme atmasına rağmen kırmızı kart görmeyen oyuncu.

  “bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü?” vakası bir nevi. gerginlik olmayan gayet güzel bir maçta böyle hareketlere girişmesi kafalarda soru işareti bırakmıştır.

  işin ilginç yanı, kendisi yerine tekmeleri attığı sörloth gösterdiği tepki sebebiyle kırmızı kart görmüştür.
 • şu pozisyon uzatma dakikalarında yaşandı. üstelik skor 2-0 trabzonspor lehine iken. bu arkadaşın amacı nedir, neyi eksik yapmış olabilir, hangi motivasyonu onu bu stres girdabına itmiştir.

  araştırılıp irdelenmeli.

  not: bu pozisyon sonrası üç adet tekmesi, hakem hüseyin göçek tarafından sarı kart ile geçiştirilmiştir.
 • nasıl bir motivasyonla sahanın en sakin adamına art arda tekmeler savurduğu sorgulanması gereken futbolcumsu. üstelik maçın hakemi hüseyin göçek tarafından pozisyona faul bile çalınmamış, sörloth dellenince oyunu durdurup topu gençlerbirliği'ne vermiştir. biz nasıl orospu çocuklarıyla mücadele ediyoruz yarabbim?
 • ligimizin gol kralı sörloth'un ayaklarına defalarca vurup, karşılığında sarı kart (lütfen) alabilen kişi.
  maçın son dakikasında bu motivasyonu nereden alıyor, nelerle besleniyor, hayreti mucip diyesim geliyor ama, demem.
 • trabzonspor'un lige damgasını vuran forveti alexander sørloth'a tekmeler savurarak sakatlamaya çalışan, ali koç yönetiminden talimat aldığı belli olan insan müsvettesi.
 • tribünde zaten delirmiştim izlerken, şimdi televizyonda da tekrarını izledim; sadece arkadan gelip deli gibi tekme atmıyor sağlı sollu, sörloth dönünce de bir yumruk savuruyor, tutturamıyor.

  şu görüntülerle en ağır şekilde cezalandırılması gereken inşaat işçisi.
  https://tr.beinsports.com/…ber/kirmizi-kart-sorloth

  dakika 90. 2-0 yeniksin, artık bitmiş, üstelik gayet centilmence oynanmış bir maç; bu neyin hırsı, neyin nefreti, neyin, kimin gazı; kırabilse bacağını kıracak öyle hırsla vuruyor tekmeyi kasap.

  2010-2011 sezonunu daha doğrusu 3 temmuz şike sürecinde mahkeme sürecini ve ifadeleri hatırlayanlar bilir; ekilen tarlalar ve aziz yıldırım'ın mehur inşaat işçilerini. yıldırım gitti koç geldi, değişen bir şey yok, inşaatlara, mamalandırmalara devam.
 • 8 şubat 2020 gençlerbirliği trabzonspor maçında alexander sörloth 'dan topu kapamayınca hırsından sörloth'a 2 tekme atmış, ardından bir yumruk sallamış ve yalnızca sarı kart almıştır.

  tam bir futbol katilidir. seni bu saatten sonra bu takımda tutan, sana ceza vermeyen yönetime de yazıklar olsun.

  edit: diğer suser arkadaşların yazdıklarını okudum da, hakikaten doğru. maç 2-0 olmuş ve maçın sonları, bu hırs nedir kasten tekmeler savuruyorsun. adeta bir koç huysuzluguyla koç gibi saldırıyor ligin gol kralına. gerçekten çok ilginç bir pozisyon.
 • üstteki yorumlara şöyle bir cevap verebiliriz.

  90 dakika maçta sadece sörloth ve baiano pozisyonunu görüyorsanız fanatizm sizi kör etmiştir.

  "-6 derece soğukta gördüklerinizi hiçbir basın toplantısı, hiçbir futbol şovmeni size açıklayamayacak."

  yaşasın tam bağımsız gençlerbirliği!