şükela:  tümü | bugün
 • fabrique club e karşı olan görüşümü nigar hanım tatlı dili ve çözüm odaklı yaklaşımı ile çözmüştür. (edited)
 • çok iyiler.grup derslerinden çok memnunum. spor kulübü olarak gayet iddialı takılıyorlar. okçuluk dersleri bile var.
 • sürekli bir antrenör sirkülasyonu yaşıyorlar. gelen 3-5 ay kalıp koşarak gidiyor. kimi bezdiğinden şikayet ediyor giderken, kimi de onların açısından şartların çok kötü olduğundan.

  yenilendikten sonra üst kata çıkmaları, çalışma alanını bir nebze daha ferah ve nefes alınabilir hale getirdi. haftanın en az 3-4 günü gidiyorum, bir kere bile havalandırma konusunda sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. sterilizasyon konusunda da çok iyi olmasalar da kötü oldukları söylenemez.

  yenilenen çalışma aletleri de gayet başarılı hale getirdi salonu. antrenörleri genel anlamda işlerini ellerinden geldiğince istekli ve özverili şekilde yapmaya çalışıyor. parasını verip özel ders alınmadığı sürece çok da yüksek beklentiye girmemek gerekli. çoğu yerde bu böyle.

  başta da belirttiğim gibi tek sıkıntılı yanı sürekli antrenör sirkülasyonu olması. bunun da sebebi -gidenlerin yakındığı kadarıyla- yönetim kadrosunun çok despot ve antrenörleri sürekli geren yapıya sahip olmaları muhtemelen. genel koordinatör teyzenin antrenörleri üyelerin içinde "çabuk buraya gel! hemen!" diye azarladığına şahit oldum bir kaç kere. zaten kendisi hakkında üyeler arasındaki genel kanı da konuşulabilir biri olmadığı, bir konu hakkında şikayet ya da sitemi dile getirirken ardı arkası gelmeyen uzun ve soluksuz cümleler kurarak karşı tarafı bezdirip "haklılığımı kabul ettin bak" şeklinde tavır takındığı yönünde. ben şahsen hiç muhattap olmadığım için bir şey söyleyemem.

  ezcümle mekan ve çalışma aletleri konusunda başarılı bir mekan. yüksek üyelik fiyatları dolayısıyla bulunduğu muhite çok fazla hitap etmese de eski üyeler genel anlamda memnun.