12 entry daha
  • yani o kadar başarılı bir uygulamaki pro versiyonu alınabilir diye düşündüm ancak aylık 24tl olduğunu görünce vazgeçtim.
  • 2 sene sonrasında birden popüler olan uygulama. yalnız esas komedi, yaşlandırdığınız yüzünüzü bir kez daha yaşlandırınca ortaya çıkıyor. :)
  • bu uygulamada kendimi yaşlandırıp anneme yolladım. şu an yaşlılığını gördüğümüz dedemi bile tekrar yaşlandırmak zorundayım. bütün sülalemi yaşlandırdım. anneyi böyle şeylerden haberdar etmek pişmanlıktır.
  • kendimi yaşlandırdım ve sonuç rahmetli dedem oldum. çok başarılı bir uygulama.
  • 2 yıldır piyasada olmasına rağmen son günlerde tekrar popüler olan uygulama.
  • offf.

twitter ve instagram'ı ele geçirmiş durumda. nereye baksam milletin yaşlı buruşuk suratını görüyorum.
    merak edip kendimi yaşlandırmadım ama whatsapp'tan yaşlandırılmış fotoğrafımı atıyor arkadaşım. bir tek ben eğlenmiyorum sanırım bu uygulamayla.

umarım çok çabuk aşarız bu günleri.
  • gayet verimli bir uygulama, istenileni bence doğru verdiğini düşünüyorum. anlayamadığım şey insanların ufak mutlulukların paylaşılmasına diğer insanları neden bu kadar karşı olduğu. abi bu kadar rahatsızsanız direkt sosyal medyayı salın gitsin.
  • deepfake gibi teknikler için güzel data toplayan uygulama.
  • moda oldu yaşlandırılmış halini paylaşmayanı dövüyorlar sanırım
361 entry daha
hesabın var mı? giriş yap