şükela:  tümü | bugün
  • "ebemi de bulucam facebook´ta allahin izniyle :)" gibi sacma bir grubun gazetede haber olmasindan sonra, olay yaratmak, haber olmak icin "iddiaya girerim eksisozlugu seven 500,000 insan bulurum", "dergi adı farketmez nerde olursa olsun yiğit özgür'e hasta olanlar" gibi acilan sacma sapan gruplar.
  • insanı facebooktan soğutmak için birebir olan gudik oluşumlar.
  • acayip faydalı olanları da var. ki hesap kapatmıyorsam sebebi odur. herkese önerim, gir abi aç bi grup sakın hocaları alma koy notları preparatları tüyoları falan herkes rahat etsin. allah rahatlık versin.
  • fotoğrafları ve tartışma başlıklarını sınıflandırma gibi özellikleri olmayan sanal gruplardır. basit ama önemli özelliklerdir bunlar. çünkü grupta art arda eklenmiş yüzlerce fotoğraf oluyor ve yukarda "23 of 528" ifadesini görünce bir an önce sayfayı kapatası geliyor insanın.
  • masabaşı vatanseverlik
  • bilgisayar başında saatlerini harcayabilen insanların varlığını kanıtlayan acayip oluşumlardır. nasıl bir vakit, nasıl bir sabır anlayamıyorum dogrusu. grubu açtın tamam bi de saatlerce orda bişeyler yazıp çiziyosun, discussion board'da coşuyosun falan. çık gez dolaş arkadaşım. yararlı bişeyler oku. haberlere göz at. ama kimseye faydası dokunmayacak sanal bi platformda hoplayıp zıplama be. yapma be.
  • "iddaya girerim ermeni soykırımını reddeden 500000 kişi bulurum" gibi gruplarla başlayarak, kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden, son günlerde profilimi "bu gruba tüm arkadaşlarını davet et profilinde müzik çalsın", "profilindeki hataları bulmak için tüm arkadaş listeni davet et" gibi saçma şeylerle kirleten gruplar.
  • grubun adı: dolabı açıp...suyu kafasına dikleyenler..xp xd
    açıklama: dolabı açıp...suyu kafasına dikleyenler..xp xd
    hava sıcak...uu uff... git dolabın yanına... aç kapağını..al soğuk bişeyler.. xp..bardak fln uzun hikaye.. kim uğrşcak onla..:p..dik kafaya..o oohh.. buz gibi xd.. eskiden de bardk fln yoktu hem xp

türkçenin ebesiyle olan yakın ilişkine değinmeden konuya geçiyorum.

afedersin, yarrağımı yoktu. azıcık tarih bilin medeniyet bilin. eskiden götünü de silmiyodu insanlar sıçtıktan sonra, siz de silmeyin amına koyim. kesif kesif kokun.

zıvanadan çıkardınız lan beni.
  • son zamanlarda iyice saçma bir hal almış olaydır.
    iddia ediyorum "artık saçma sapan gruplar görmek istemeyenler grubu" diye bir grup kursam ocak 2010'a kadar 1,000,000 kişi bulabilirim.