şükela:  tümü | bugün
 • facebook'un yeni uygulamasıymış. android telefonlarda bir nevi callerd id olarak faaliyet gösterecek şekilde standart arama uygulaması yerien geçecekmiş falan filan.
  http://newsroom.fb.com/…/2015/04/introducing-hello/
 • facebook'un hala hayatlara komple entegre olalim ki bizi hayatlarindan cikartamasinlar dusturuyla hareket ettigi lakin facebook phone, facebook home gibi hayal kirikliklari yasadigi uygulamamsi serisinin son cikan parcasi.

  hani boyle facebook u sallamamisiz da arkamizdan 'meraba meraba' diyerek bizle tanismaya calisiyor. hello ne lan? yok kamki olmayacak oyle, komple herseye entegre olayim falan bos isler. sen bildigimiz sosyal medya seysisin, tuvalette falan girip onu bunu gozetliyoruz like falan atiyoruz, cok kasma yani.
 • whatsappla birleşecektir belli bir süreden sonra.
 • google play'den kuramayanların, apk dosyasını apk mirror'dan indirebileceği uygulamadır.

  bkz: http://goo.gl/2bdlw4
 • yükledik bakalım ne olacak... home'dan sonra pek bi beklenti uyandırmayan uygulama...

  daha 1 fırın update gerekir buna... herkesi gösteriyor, henüz "özel liste" ya da "numarası olmayanı gösterme" gibi şeyler bulamadım...
 • an itibariyle, 12 ağustos 2018 tarihinde kapanacağına dair mail yollayan facebook android uygulamasıdır.

  --- spoiler ---

  sayın hello kullanıcısı,

  12 ağustos tarihinde hello uygulamasını kapatacağız. dolayısıyla 11 ağustos tarihinden sonra hello uygulamasını kullanamayacaksınız. hello uygulaması kullanıcı verileri silinecektir. hello uygulamasını sildiğinizden emin olun. hello'ya yer açmak için android uygulamalarınızdan birini telefonunuzun ana ekranından kaldırdıysanız, uygulamayı bulun ve tekrar ana ekrana sürükleyin. yıllar içerisindeki desteğiniz ve hello'yu kullandığınız için teşekkür ederiz. hello ekibi

  --- spoiler ---