şükela:  tümü | bugün
  • sayfanın linki şurdadır

üstedit2: arkadaşlar, sayfa kapattırıldığı takdirde, bu manyak başka bir sayfa adı altında, buna devam edebilir. ben sayfayı bimer'e şikayet ettim. nasıl bir işlem yapılır, ne kadar sürede dönülür ya da ne derece titizlikle çalışılır bilmiyorum ama, bu noktada önemli olan, bunu yapan minimal sapığın, olayı daha büyük boyutlara ulaştırmadan yakalanması.

bu gece, arkadaşımdan gelen bir haberle böyle bir sayfanın varlığından haberim oldu. sayfa, içlerinde benim de olduğum birçok kadını, aynı ve birbirinden tutarsız yaftalamalarla (feminist ve fetöcü, fetöcü ve pkklı, feminist ve torbacı gibi kombinlerle), iftira ve tacize varan boyutlarda kendince fişlemiştir. ve bunu tamamen kadınlar üzerinden yapmaktadır. açıklamada geçen yazı ise; şu şekildedir:

merhaba bundan böyle kötü niyetli her insanı burada ifşalayacağım kimsenin yaptığı kötülükler yanına kar kalmayacak ifşalayacağım insanlar pkk destekçileri, fetöcüler, uyuşturucu satıcıları, para karşılığı kendini satan fuhuş yapanlar, başkalarına ait kişisel bilgileri internet ortamında izinsiz paylaşanlar feminizm adı altında cinsiyet ayrımcılığı ve erkek düşmanlığı yapan hatun kişiler, rock'ın "r"sini metalin "m"sini bilmeyip kendine rockcıyım yada metalciyim diye ortada gezinen poserlar, kız düşürmek için saç uzatan rocktan metalden anlamayan at hırsızları, durduk yere silen, engelleyen yahut hesabımı şikayet edip kapattırmaya yada hackletmeye çalışan şahıslar bundan sonra kimin ne mal olduğunu tüm dünya görecek yaptığınız kötülüklerin bedelini ödeyeceksiniz !!!

bunu yazan kişinin ruh sağlığının yerindeliği konusunda şüphe etmemek elde değil. hangi siyasi ya da sosyal amaçla böyle bir sayfa açılmış olursa olsun, günümüzde bunu yapan ve buna inanan manyaklar tarafından, bahsi geçen kişilerin yaşam ve özgürlüklerine kısıtlama getirmekte ve bu olguları tehlikeye atmaktadır. özellikle hayatlarımızın herhangi nedenlerle pamuk ipliğine bağlı olduğu bir çağda. çünkü açıklamalar, daha doğrusu atılan iftiralar ve bu psikopatın kendince yaptığı fişleme, itibar zedeleyici daha da önemlisi hedef gösterici niteliktedir. yine söylüyorum, ne amaçla yapılmış olursa olsun.

bunu buraya bırakıyorum, belki eşiniz dostunuz birileri de aralarında olabilir.
    sanırım black mirror gibi.
    insan bir yandan ciddiye alamıyor, bir yandan da endişe ediyor.

edit: yazarın silme hatası

edit3: böyle küçücük bir şey için neden burda başlık açtın vb. gibi söylemler yazan über empati sahibi, fikri kendine sabit yazarlar olmuş. nedenini yukarda açıkladım. bu ve buna benzer sayfalar destek gördüğü müddetçe, daha ileri aşamalara taşınıp büyük sorunlar yaratabilir. neden arama kutusuna ismim yazıldığında hakkımda böyle şeyler görünsün? ki özellikle çok ufak nedenlerle insanların saplantılı psikolojiye sahip kişiler tarafından çatır çutur öldürüldüğü bir zamanda. daha sonrasında bu ve buna benzer durumlar olduğunda, aaa önlem alınmamış, aa yazık olmuş gibi duyar kasıp şüku toplama peşine düşünüyorsunuz. belli bir iş hayatım, çevrem var. hepsinden önemlisi tek yaşıyorum ve br kadın olarak durum endişe etmeme sebep oldu. bu akılla bu yaşa nasıl geldin diyen fikirsiz adamlara da şöyle diyebilirim ki, kendimi bol bol sizin gibi insanlardan sakındım.

edit4: sayfa kapatılmış. şikayetler sonucu sanırım. gerekli ekran görüntülerini dün gece aldım. takipçisi olacağım.
  • bunu yapanı bulup acilen ifşa etmeli.
    benim de bir kaç eskiden görmüş olduğum veya tanışmış olduğum insanlar da var aralarında.

sanıyorum kadınlara yazıyor ve onlar yüz vermeyince böyle sikko sikko şeyler yapıyor veya 11 yaşında falan bunu yapan aklıma başka bir şey gelmiyor.

ama acilen ya bulunmalı ya sayfa kapatılmalı.

edit: bence bir bakın illaki tanıdığınız birileri vardır.
  • ülkede ne kadar çok uyuşturucu satıcısı varmış dedirtmiştir.
  • ismi hilal olan, profilinde göktürk rünleriyle türk yazan ve bozkurt resmi olan bir ablamızı** fetöcü ve pkk destekçisi ilan ederek taraflı ve şizoid olduğunu gösteren sayfa. herkesi sayfayı şikayet etmeye davet ediyorum.
  • arkadaşlık isteğini kabul etmeyen her kadından kendince intikam almış herhalde.
    ne işsizler var ya...
  • --- spoiler ---

6 kişi beğenmiş sayfayı. yüklenip de spam diye şikayet edersek, 1 saati bulmaz kapanır sayfa.

--- spoiler ---
  • bu elemanın kullandığı maddeden istiyorum
  • facebook üzerinden salça olmaya çalışıp sonuç alamadığı kim varsa ifşaa adı altında aynı metni kopyalayıp paylaşmış lan bu amip. büyük ihtimalle yetersiz, ezik, ruhsal sorunlara sahip bir neanderthal.

aslında sayfada gösterilenler bu hödüğü savcılığa verse ciddi tazminatlar elde ederler. tazminatın ötesinde, böyle tiplerin sayfa kapanmasından daha önce ceza alması lazım ki, daha da kudurup sağa sola havlamasın...

analiz:
    "rock'ın "r"sini metalin "m"sini bilmeyip kendine rockcıyım yada metalciyim diye ortada gezinen poserlar, kız düşürmek için saç uzatan rocktan metalden anlamayan at hırsızları"

meali: girdiğim bir facebook rock grubunda kimse yüz vermedi ve beni gruptan siktir ettiler.
  • birazdan kim olduğunu bulacağım bekleyin.
  • benim anlamadığım bi insan hem fetöcü hem pkklı hem de uyuşturucu satıcısı olur.

kesin bu adama vermediler. pislik yapıyo.

(bkz: beyefendiye karı gönderelim)

edit: ahahahah kapak fotoğrafında göktürkçe türk yazılı bi kurt resmi olan bi kadını da pkk destekçisi ilan etmişler. olum acık destekli sallayın lan.