şükela:  tümü | bugün
  • sahip olduğum karizma. feysten eklesene dediklerinde "ben fesybuk kullanmıyorum" dedikten sonra karşı tarafta uyanırdılan gizem ve bohem duygusu. bir boş vermişlik bir nihilizm ve vahdeti vücut hali.
  • facebook kullanmayanlarca sahip oldukları düşünülen aslında var olmayan karizmadır.
  • uzun zamandır yok lakin hiç de karizmatik durmuyorum. aksine 2. sınıf vatandaş muamelesi görüyorum lan ayıptır etmeyin
  • şimdilerdeki en popüler karizma ben kapattım diyince " sevgilin mi kapattırdı" diye bir soruyla karşılaşma olasılığınız %90
  • (bkz: #26753448)
  • takriben iki sene öncesine kadar sahip olduğum karizmaydı :( oysa artık o karizmatik çocuktan eser yok. özlüyorum o günleri.
  • facebook kullananların zoruna gitmiş karizmadır.
  • karizmadan bihaber insan karizmasidir.

oyle karizma mi olur la?
  • bir facebook hesabı olup da kırk yılda bir bakanların, sahip olup olmadıkları konusunda ne düşünüldüğünü merak ettiğim karizma.!
    herşey sözlükten önce idi. son yıllarda hiç işim olmuyor. dediğim gibi, kırk yılda bir. o da, millet " n'oldu bu kıza, öldü mü?" demesinler diye... sözlükten beğendiğim bir entry paylaşıyorum, bir iki durum güncellemesi ile siyaset yapıyorum, o kadar! hele fotoğraf paylaşma olayına hiç girmiyorum. nasıl bir manyak mışım ben yahu?
  • facebook hayat felsefesi olmuş kız bulana kadar devam eden durum. nihayetinde hatun kişinin neler yaptığına kayıtsız kalamayan gencimiz kendini belli bir zaman sonra bu karizmasından men etmek durumunda kalacaktır.

(bkz: yaşandı bitti saygısızca)