şükela:  tümü | bugün soru sor
  • reklam veren kişilerin herhangi bir problem ile karşılaştığında muhatap oldukları destek ekibinin faydasız olmasıdır. tamamen 'ben şeridimde gidiyorum ama' insanıdır bunlar. bir bankacı gibi ekranları neye izin veriyosa sadece onu yaparlar. farklı bi fikir-çözüm üretemezler. müşterilerinden daha fazla bilgi-tecrübeye sahip değillerdir. öyleseler bile hiç biri bana bu hissiyatı vermiyo. sanki facebook'un yardım sayfalarını ezberledikleri için, facebook en iyi ezber yapan kişileri işe almış gibi.

bi problem olduğunda destek ekibinden kimle konuşsanız, her biri aynı problem için farklı nedenler söylüyo. 3 gün sonra biri çıkıyo, yok yok sorun bu diyo; o dediğini yapıyosunuz, bu sefer 2 gün önce onaylanan reklam bugün onaylanmıyo falan. napıyosunuz olum siz? bi de laubali laubali senli benli yılışık konuşmalar falan... sen hayırdır amk ya...

üst yönetimi de kendilerini 'facebook kendini asla bir şirket olarak görmüyo, bir vakıf olarak görüyo' vs zırvalıyo. ulan dünyanın en önemli seçimlerinden biri olan amerikan seçimlerinin usulsuzlüğünde başrol oynucan, dünyanın çoğunluğunun verilerini elinde bulundurcan, sonra gelmiş bir masumiyete bürünüp biz vakıfız, herkes mutlu olsun istiyoruz falan dicen. sikerler.