şükela:  tümü | bugün
  • işte ben...
  • sözlük yazarı olduğunu sanan insandır.
  • bulunduğumuz durumda hayatımızın bir parçası hatta insanların sosyalleştiği yerler. ama kullanırken hiç farketmiyoruz bir parçamız olduğunu. şu anda hiçbirini kullanmıyorum. uzun süre kullandım ve kapattıktan sonra farkettim ki inanılmaz boş vakit kalıyor. etrafa bakmaya çevreyi izlemeye başlıyorsunuz. çünkü eskisi gibi değil her an elimizde cebimizde sosyal ağlar. eskisi gibi eve gelip bir saat bakıp çıktığımız yerler değil. kullanmayan insanın bol bol zamanı kalıyor. ve çevreye farkındalığı artıyor.
  • sistemin olmasını istediği insan olmayan farklı olan farkı yaratan ve bir şeylerin farkına varan insan
  • otobüste o en arka sağ koltuktaki yolu izleyen kulaklıklı çocuktur.en iyi ihtimalle cem adrian-yalnızlık en kötü ihtimalle ebru gündeş-demir attım yalnızlığa dinlemektedir.tek dileği durağına gelince rahat inmek ve müziğin sesini açmaktır.
  • özendiğim insan.
  • biraz almandır. görünürde degilse bile içinden yakınsıyordur.
  • benimdir kısaca. kafam rahat valla hic ugrasmıyorum gayet de guzel hayatım
  • eger bu insanlardan biriyseniz burda yazildigi gibi ozenilen insan olmuyosunuz pek.niye kullanmiyosun ki,facebook un yok bari instagramin olsun,kimden ne sakliyosun ki surekli karsilasilan sorulardan birkaci.esas buyuk sorunsa istemiyorum ben boyle iyiyim i cevap olarak kabul etmiyorlar.