şükela:  tümü | bugün
  • komiktir ama candır.

annem: tızısssssıııııııımmmmmmm (kızım).
    teyzem: uuuşşşiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm (giresun yöresinden bir nida)

arkadaşımın amcası: dadişimm seni çok seviyorum (konan her yeni fotoğrafının altına).

not: 26-27 yaşında kocaman insanlarız.
  • new york modern sanatlar muzesinde cekilmis bir fotografa "en iyi yer turkiye, memleket gormemissiniz siz" diye yorum yazabilen kuzendir bu bazen... atsan atilmaz satsan satilmaz..
  • atsan atılmaz satsan satılmaz türdendirler. hayır birde bu akraba kişisi annenin teyzesi olunca ne diyeceğini de şaşırıyor insan. ah be teyzem ne işin var senin facelerde geç örgü ör,dizi izle tutup bana laf atacağına.
  • ''yeğenim iyi geceler nasılsın iyimisin,annenle telefon görüşmemizde seni sordum ankara da demişti zannediyorum,yeğenim teyzen ve ben seni görmeyeli epeyi zaman oldu epeyi serpilmiş gelişmişsin , era hanım kızım hakikaten güzel çekmiş çekim iyi sende güzel olunca ortaya güzel bir tablo çıkmış allahım nazardan saklasın maaşallah. seni seviyoruz bizleri unutma.enişten''

2 gündür eğleniyorlar benle enişte. gelişmişsin demeseydin iyiydi...
  • ”çok güzel çıkmışsın yiğenim" hadi bakalım cevapyazsan elin gitmiyor silsen silemiyorsun sonucta yüz yüze bakıyosunuz al sana boktan bi aile travması
  • profilinizi kendilerine kapatırsanız bir sorun çıkmayacaktır. akrabalarımın isteklerini kabul ederken limited listesine atıyorum, sorun çözülüyor. böylece temel bilgilerim dışımda paylaşımlarımı, beğenilerimi ya da resimlerimi göremiyorlar.

tanım: engellenmesi sizin elinizde olan akrabadır.
  • bunun birde patavatsız arkadaş versiyonu vardır. bir kız arkadaşla çekilen fotoğrafın altına attığı yorum :

- siktinmi lan
  • bu tür akrabaları (hatta her kim olursa olsun) mutlak silme ve engelleme endikasyonu vardır.
    ayıp olur mu diye aylarca düşünürken ani bir kararla hayata geçirdiğim eylemdir.
    haaa ayıp oldu mu? evet oldu. ama rahat ettim mi? kesinlikle.
  • "yiğenim arayan benim neden telefonunu açmıyorsun?"
  • annenlere selam. opuyorum.
    yukarıdakilerin hepsi büyük harflerle.

hesabın var mı? giriş yap