şükela:  tümü | bugün
  • acisini dindirmek icin birilerine birseyler ispatlamak icin bos yere canina kiymis. cektigi aciyi ailesine yukleyip gitti yazik olmus
  • sosyal medyanin insanlari manyaklastirdigi gercegini bir kez daha ortaya cikaran genc.. gercekse allah rahmet eylesin.
  • insan keske su dunyaya 30 yas olgunlugu ile gelse ve boyle ergenlik doneminde gelen vicik vicik ask acisindan bu tur sonuclar cikmasa.

sahsin profilini inceledim biraz. genel bir degerlendirme ile cehalet citasi bayagi bi cehennemin dibinde falan.

kizayim mi, uzuleyim mi bilmiyorum.
    hayatina son vermek neyi degistirdi simdi?
  • şimdi herkes inanıyor onun için öleceğine.
    bu muydu amacın be çocuk? bunun için miydi yani?
  • bir insan elbette intihar edebilir. bu konuda da olumlu veya olumsuz bir görüşte bulunmak benim haddime düşmez. ancak intiharını kaydeden insanlar annelerine, babalarına ve diğer sevenlerine çok acımasız bir kare bırakmış oluyorlar. bu da gerçekten onları sevenlere yapılmış çok büyük bir haksızlık ve zulümdür.
  • (bkz: ölmeyi bayılmak zannetmek)

kendini öldürecek duruma geldiysen neden bunu yayınlıyorsun..?

hedef kitlen kim ve amacın ne...?

efendi gibi intiharını et, şov neden.
  • dün bir arkadaş sözlüğe intihar fikriyle ilgli bir başlık açıp, altına yazılanlarla oyalanarak bu fikirden uzaklaşmak istediğini dile getirmişti.

bildiğim kadarıyla intihar da etmedi, halen aramızda.

demek ki mesele sosyal medya değil, dar zamanda onu nasıl kullanacağına dair özgörüye sahip olabilimek.

keşke bu da sözlüğe pozitif dikkat çekme amaçlı başlık açıp dertleşseymiş.
  • vahim olaydır.

hakkında yazılan yorumları ve atılan likeları artık göremeyecek. kız da perişan olmuştur şimdi, kesin rahibe hayatı yaşamaya karar vermiştir.

istediğiniz kadar küfür edin, eksileyin. kadın, kız meselelerinden intihar eden adama gram üzülmem. ama anasına babasına kardeşine üzülürüm.
  • değermiydi 22 yaşında kendine kıymaya? hemde başkası için... allah ailene sabır versin.