şükela:  tümü | bugün
  • sevgilimle biziz bu. mutluyuz da bu durumdan.
  • herkese reklam yapmamayı daha uygun bulmuşlardır. zira tam tersi iğrenç oluyor.
  • feysbuğunuzdan iki de şahit tutun eğer iki feysbuk şahidi bulunmazsa, şahitlerden kendilerine güvendiğiniz bir feysbuk şahidi ve biri unuttuğunda diğerinin ona hatırlatması için iki twitter şahidi yeter. yoksa ilişki falan yoktur kıza oğlana boşyere yazmazsınız, allah çarpar.
  • bunun bir de "with"siz ayrı ayrı in a relationship yapan versiyonu mevcut.
  • biz de böyleyiz.

ben abisinden korkuyorum.
  • ilişki durumunu yazanlar ile karşılaştırdığımda bana daha sempatik görünen sevgililerdir bunlar. ilişkilerinde abuk subuk şeyleri aşmışlar gibi geliyor. kimseye bir şey ispatlamak zorunda olmadıklarının farkındalar. mis gibi sevgililerdir o yüzden.
  • tercihlerini bu yönde kullanan sevgililerdir.

yedi sülalenin facebookta olması, sevgililik teklifinin gelmesini karşı taraftan beklemek, böyle bi şeye gerek duymamak vs. milyonlarca sebepten kaynaklanabilecek olaydır. tersi olarak da, bunu yapanların da kendilerince milyonlarca farklı sebebi olabilir.

bunu yapanlar ve yapmayanların birbirlerine bu başlık altında laf çarpıtması ise saçmadır. bence.
  • zaten çevrelerince sevgili oldukları bilindiğinden, gerek duymamış olan sevgililerdir.

ama birbirlerini eklememek de nedir lan. tuhaf geldi şimdi.
  • senaryo 1 - sulalenizin tamami facebooktadir ve pusu kurmus beklemektedirler.
  • populist olmamaya özen gösteren aşırı dikkatli ve titiz çiftlerdir. seni kendime sakladım şarkısını bol bol dinlerler.