• keyfi yerinde olduğunda omzunu öper.
  • mastürbasyondan sonra kendine '' çok iyiydin'' diyen insanın ta kendisidir.
  • benim arkadaş listemde de mevcut bunlardan bir adet. sürekli abuk subuk kezbansal şeyler paylaşır, bakar bi on on beş dakika kimse beğenmiyor bu sefer kendi beğenir, yine istediği beğeniyi toplayamazsa bu sefer altına "net!", "kesinlikle!", "doğrudur!" gibi sonu hep ünlemle biten tek kelimelik yorumlar yapar ve onu da beğenir. amacı dikkat çekmek mi manyaklık mı anlayamadım henüz. şizofren misin diye sormak istiyorum ama aslında pek de sormama gerek yok. bana göre şizofren olduğu net! kesinlikle! ve doğrudur!
  • bu insanin bir level ustu benim arkadas listemde var. adam bir status message yaziyor, onu begeniyor sonra da kendi yazdigina yorum yapiyor. ve, evet onu da begeniyor.
  • facebook beğeniyi de beğenme özelliğini* eklerse sonsuz döngüye girerek pc başında telef olur.
  • yalnız olabilir ve davranışı her ne kadar garip (bana komik geliyor mesela) olsa da, sorgulamaya hakkım olmadığını düşünüyorum. belki orada "bir kişi beğendi" gibi bir ifadeyi görünce mutlu oluyor, kendini kandırma pahasına da olsa.

garipsemiyorum. oluyor insan ne hallere düşüyor. gerçekten kıl bir tip değilse bırakın öyle keyif alsın, mutlu olsun. o küçük detaylarda mutluluğu ararken biz de küçük detaylarda kin ve nefret aramayalım biriyle dalga geçme uğruna.
  • paylaşınca zaten beğenmiş olduğunu herkes anlayamaz diye bilal'e anlatır gibi beğendiğini anlatıyordur.

hadi o kendi paylaşımını beğeniyor ve çok da mantıklı birşey yapmıyor diyelim, biz ne diye 142 entry giriyoruz ki bu konuda?
  • cümleyi bitirip "evet" demek gibidir. evet.
  • ailemden, arkadaş çevremden bu ve buna benzer davranışlar gördüğüm için facebook hesabımı kapattım yaklaşık 1 yıldır. onlar adına utanmaktan kurtuldum.
hesabın var mı? giriş yap