• uluslararası ilişkiler okuyor ise 'international relationship' yazıp 'allah allah' nidalarıyla kız istemeye gidecek tiptir...
  • facebooku ingilizce kullanıyor olma ihtimali olan zattır ya da ilk çıktığında hesap almış, türkçe arayüzle çok sonra tanışmış, hesabını ingilizce olarak kullanmaya devam etmiş zattır
  • listesinde hali ile türkçe bilen kadar ingilizce konuşan arkadaslara sahip kişidir.
  • kendisine sorduk, neden böyle bir tutum içine giriyorsunuz diye. kendisi bize bunun daha havalı ve dikkat çekici olduğunu ve ingilizce bildiği gibi bir düşünce yarattığını söyledi. böyle biri sonuçta.
    ayrıca belgelerim var.
  • arkadaş listesinde türkçe bilmeyen insanlar varsa olağan sayılabilecek bir eylemin kişisidir. sonuçta sen kriter değilsin. belki adamın listesinin yarısı erasmus arkadaşıdır. makuldür yani.
    hea liseye giden kuzenim neden mesleğine "student" yazar, inanın onu ben de bilmiyorum.
  • türk arkadaşlarıyla bile fotoğrafların veya iletilerin altında da ingilizce yazışan, yerli yersiz cümlenin içinde aynı kelimenin türkçesi varken ingilizce kelimeler kullanan özenti tiptir.
  • mesleğinde uluslararası başarıyı hedeflemiş olabilir. cem yılmaz'ın dediği gibi cia hesabını inceliyor olabilir.. aşmıştır kendini
  • facebook arkadaş profili sadece türklerden oluşmayandır.
  • bildiği diller kısmına da bilmediği halde amerikan ingilizcesi, fransızca, almanca yazar bu tip. bizzat gördüm ordan biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap