şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • merhaba sevil,

resmini görünce dayanamadım, sana yazmak istedim. hayır çok tuttum kendimi, "yazma mustafa, yazma" diye telkin ettim. sanırım oruç da bu yüzden var, insanın nefsini terbiye etmesi, kendine dur demesi... ama dayanamadım, 12 yaşında bir çocuğun "allah'ım affet beni" diyerek öğle vakti su içip orucunu bozması gibi, ben de facebook'tan kızlara mesaj atma orucumu -ki bu oruç, facebuğa ilk girdiğim günden itibaren tutuluyordu- bozdum. bundan sonra sana oruçbozan dicem:)

teoman, son albümünü seni düşünerek yapmış: oruçbozan, oruçbozan, aynı anda utanmadan, hem kırıcı hem kırılgan, yordun beni oruçbozan...

mesajını bekliyorum :))

mustafa
  • gamze merhabalar,

kusura bakma, böyle yırtık dondan fırlar gibi mesaj atıyorum ama inan bana niyetim kötü değil.

siyasi görüşüm kemalizm demişsin, ben de vardar ovasını çok severim mesela:) ortak yanlarımızın olması, gelecekteki ilişkimiz için bence çok önemli.

peki ya sence?

profilime bakarsan, bir çok kız arkadaşım olduğunu göreceksin. ama tek gecelik, geçici, ateşli ve sonunda mutlaka övgüler aldığım ilişkilerden sıkıldım, artık daha kalıcı şeyler arıyorum. (mesela 2 gecelik. hahahaha espri yaptım kız, hemen bozulma:)) esprilerime alışmak zorunda kalacaksın, hepsi birer bombadır, uyarmadı deme:))))))

mesajını bekliyorum

mustafa
    (jeoloji müh.)
  • selam sana, ey elifçiğim!

yüzüklerin efendisindeki elflere benzediğini söyleyen oldu mu acaba, tatlı şey? elifler zaten güzelliğiyle meşhurdur, bilirim.

güneş gözlüklerinin markasını merak ettiğim için yazıyorum sana, prada gibi duruyor? italya'ya hiç gitmedim ama bence ülkemiz de çok güzel. asos'a gittin mi?

bildiğim iyi bir pansiyon var, beraber gidersek indirim alabileceğimize inanıyorum...

off neler söylüyorum ya, sen ne biçim elifsin, bana bunları söyletiyorsun, pis şey:))

cevabını sabırsızlıkla bekleyen...

mustafa
  • burcu inanmıyorum...

23 nisan'da doğmuşsun!! çocuk bayramı resmen ya... eminim senin doğumgünlerin çifte bayram olarak kutlanıyordur, değil mi? beni soracak olursan, deliye her gün bayram hehehe:)... (kendime deli dediğime bakma, aslında zeki olarak bilinirim çevremde. üniversite sınavında epey netim vardı, buluştuğumuzda ösym sonuç kağıdımı getirebilirim, mesele oysa).

geçmiş doğumgünün kutlu olsun diye yazdım, gerçi 3 ay geçmiş ama olsun, kanuni olarak 4 aya kadar vakti var (hehehe, bu tür bomba esprilere hazırlıklı olmalısın:)

kendine iyi bakıyorsun...

mustafa
  • selam ceyda,

başımızda kavak yellerinin estiği şu güzel yıllarımızda, sevgi dolu günler geçirmek varken, nedir bu şehvetsiz, ilgisiz yaklaşımlar, ve nedir vakitsiz orgazmlara muhtaç bedenimiz? hoyratça mı harcanacak bu enerji? ben halı sahalarda, sen avm'lerde mi dibine vuracaksın yalnızlığın?

hiç ölmeyecekmişçesine, kıyameti yaşar gibi, sevecen sevişmeler olmadan beklemek... bana göre değil ceyda.

ya sen?

mustafa....
  • ßuseee...!!

tokio hotel ile ilqili vbloqunu qördhüm..! tapılası..!
    ayrıca o dilindeki piercinqten ßen de istiyorum..!
    biqun bunları yüsyüse konushmaq için senden cvp ßekliyorum..

2 qün sonra sevişmeq üzere, öptm ßyes!

mustapha...!!!!
  • merhabalar rabiye,

profilinde "cinsiyeti: kadın" yazıyor; merak ettim yanlış anlama, teknik olarak mı kadın, yoksa sadece "kadın / erkek" anlamında mı kadın.

açıklarsan, ona göre yazışmaya devam edebiliriz. tabii ki "snn be salak" diye cevap da verebilirsin, ama bu karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde bir cevap olmaz; ilişkimizi tehlikeye atmayı göze alamayacak kadar duyları olduğunu düşünmesem zaten yazmazdım sana...)

sevgiler,
    mustafa
  • merhabalar sevim,

profilinde "cinsiyeti: kadın" yazıyor; ben de -artık gece geç saatlere kadar çalışmanın yorgunluğuyla- "cinsiyeti: kaşar" olarak okudum onu:))) umarım kusuruma bakmazsın, hakkını helal et. (allah, kuran ben çok inanırım öyle şeylere).

helal mi?

mustafa
  • hatice selam,

nişanlı olduğun bilgisi geldi bana, öncelikle bunu teyit maksatlı bir mesaj bu.

nişan, evliliğe giden yolda en önemli adımlardandır.

taraflar birbirini tanır, acaba ben bu çocukla (ya da kızla) beraber olabilir miyim, acaba anlaşabilecek miyiz gibi sorulara cevap ararlar. biraz ileri gidip işi yatakta da bitirebilirler ama tabii o herkesin kendi bileceği iş:)) lisedeyken "tak fişi, bitir işi" diye bir tekerleme vardı, bilir misin? hahaha işte öyle bir şey:)

gerçekten güzel görünüyorsun, ama bence gerçek güzellik iç güzelliğidir. nişanlı değilsen, nişanı attıysan -ya da o attıysa ki senin gibi güzel bir kızda buna ihtimal vermiyorum, ha onu aldattıysan o başka- o zaman bu konu hakkında konuşmak, başını dost bir omuza dayayıp ağlamak isteyebilirsin... lütfen, bak rica ediyorum, lütfen çekinme, çok samimiyim...

görüşürüz, hayırlı ramazanlar...

mustafa
  • asena merhabalar,

sana bir şey sormak için yazıyorum bu mesajı.

alpertunga öldü mü?
    ıssız acun kaldı mı?

bu esprili girişten sonra, siyasi olarak o kadar da uzak durmadığımızı belirtmeme izin ver.

gözlerim hafif çekiktir, sanırım kan grubuma baksan, kazakistan'a, bilemedin doğu türkistan'a kadar gider. genç partiye oy vermiştim, bir kere de mahalli seçimlerde mhp'ye verdim. rahmetli türkeş'in bu ülke için çok iyi şeyler yaptığına inananlardanım. herkesin hatası olur, hatasız kul olmaz demişler, ama o başkaydı...

asena, sen nerelisin? çok güzelsin.

auuuuuuwww:)) (kurt ulumasıydı:))

selamlar

mustafa börteçene (soyadım bu değil ama keşke olsaydı)
hesabın var mı? giriş yap