şükela:  tümü | bugün soru sor
  • önce 3 dolar. ama 4 olmasın diye önünü kapamışlar. 3 psikolojik sınır çünkü.
  • (bkz: facebook'taki önce hangi kap euro çılgınlığı)

kurlardan dolayi beyinde sadece dolar ve euro var. 6 kelimeden dolar'a yönlendirdi beni bilincaltim.
  • "henüz bilen çıkmadı"
  • kendi zekasını böyle sikko bir şeyle kanıtlama sevdasına düşmek başlı başına bir salaklık emaresdir. biliyorum bir cümle eşiniz dostunuz belki de sen bu entryi okuyan dostum o sorulara yorum bırakıyor kafa yoruyorsun ama gerçek bu. bir de %95 yanlış cevaplıyor deyince beş saniyede %5lik dahi kesime ait olma düşüncesi nasılsın da cezbediyor insanı. bu mantık beş kuruşa 100 katını kazanma peşinde olan çiftlikçilerin mantığıdır. bilginin kapı dışarı edilme mantığıdır.

ayrıca ilk 9 dolar 6 nın yanı kapalı.

edit imla.
  • 4.20 dolar.

ay pardon o başlık başkaydı.
  • 7'nin altının delik olduğunu göremeyenler tarafından eleştirilen müthiş zeka sorusu.
  • burada bir şifre var. o da "dolar "kelimesi. kap dolar. kap movima dilinde 5 demek ve önce 5 dolar. bu da demek oluyor ki karanlık şeytani dış güçler mesaj veriyor. dolar 5 olana kadar ülkemize saldırmaya devam edecekler. uyan türkiyem.

edit: önce 5 dolar kesin. inceledim. kesin 5.
  • yorumlarda "iyi bakın, 1 ve 3'ün ucu kapalı, 2 dolar" şeklinde kibirden münezzeh bir zeka ve toplumu aydınlatma misyonu ile bilimsel açıklamaları da barındıran çılgınlık.
  • 4 dolar.

dolar=4.
  • görselde içi kahve dolu chemex bulunup, "çay önce hangi bardağı doldurur?" şeklinde soran bir örneğine denk geldiğimde tüm beklentilerimi karşılamış olan çılgınlık.