şükela:  tümü | bugün
  • bizim mark'ın ftc'ye teorik olarak borçlanması muhtemel olan ceza miktarıdır.
    facebook'un kurucusu mark zuckerberg kişisel bilgileri sızdırdığı için hala hesap vermeye devam ediyor ve bu ceza da ihtimaller dahilindedir.
    biz 7 bin lira dolandırılsak intiharın eşiğine gelen bir milletin mensupları olarak akıl almaz bir miktar elbette. böyle bir ceza bana gelecek olsa, gökdelenden kendimi atar, hıncımı alamaz çıkar bir daha, bir daha atardım.
    bizde olsa, dış mihrakların oyunu der, bu bilgileri sızdırdığını ortaya çıkaranları vatan haini ilan eder, markla beraber köprü açılışına giderdik canlıyayında.
    bu para nasıl bir paradır, nerededir bilinmeye.
    bir web sitesinin başına açtığı işe bak hele.
    mark mark olalı böyle değer kaybetmedi.
    7.1 triyon dolar teknik olarak bir ülkeyi yerin dibinden gök yüzüne kadar satın almaya yetecek bir para olduğundan, buradan abd ye sesleniyorum. ey mark, sen 7 yi bırak, gel bize 2 trilyon dolar ver, seni ordumuzla, siber ekiplerimizle ve tüm gönüldaşlarımızla koruyalım, facebook'un şahşanışını izletelim tüm dünyaya. tabi serverlarını buraya taşıman şartıyla, yoksa paypal'a olan sana da olur, bu da böyle biline.