şükela:  tümü | bugün
90 entry daha
  • bu neden böyle biliyor musunuz?

söylenecek her şey söylendi, yapılacak her şey yapıldı çünkü. insanlar günlüklere, duvarlara, ağaçlara, banklara yazdıkları her şeyi, "benim sayfam, benim profilim, benim dünyam, benim benim benim benim bennnn" diye yaratılan ve "milyonların izlediği" zannedilen bu gayya kuyusuna yazıp içlerini fazlasıyla döktüler ve bir gün kendilerine ait paylaşacakları şey kalmadı. bir nevi tükenmişlik sendromu yaşanıyor. kendini çok zanneden insan aslında çokda sıradan olduğu ile yüzleşti.

uzun zamandır kullanmıyorum, kullandığım son zamanlarda fark etmiştim ki kimse bir şey yazmıyor artık. görsel içerikler paylaşıyorlar sadece. diyecek bir şeyi kalmamış kimsenin. demeye çalışan da saçmalıyor. en samimi olduğuna inanılarak kullanılan canımlı cicimli sözler kullanıla kullanıla bitti, içi boşaldı. farklı olmanın bir farkı kalmadı artık.

en büyük fark, herkesin farklı olmaya çalıştığı yerde aynı kalmaktı ama bilinmedi...
  • katıldığım önermedir. artık sadece arkadaşlarla fotoğraf paylaşmaya yarıyor.