• benim de merak ettiğim durumdur. google'ın gmail içeriklerine göre reklam vermesi durumunun benzeri olabilir. takipteyim.
  • takip edilesi olay.
  • bu bence masum, ofisde bilgisayar başında konuştuğumuz konularda google adwords reklamları çıkmaya başladı birkaç aydır bunu gözlemliyoruz denemelerimiz de oldu ve hepsinde durum bu... sizin mesajlarınızı dinlemesi gayet doğal.
  • sözlük yönetimi tarafından hakkında bilgilendirme yapılmamış olay. reklam paraları dürümlere yetmiyor mu nedir?
  • böyle şeylere kısıtlı inanırdım. hani kişinin kendisine verdiği üstün değer olarak görürdüm birazda. evet alışveriş yaptığım sitelerin reklamlarını sık görüyorum. bir şeyleri topladıklarına da eminim. ancak;
    ben tam 3 gündür facebook'ta ertesi gün hapı reklamı görüyorum. bir arkadaşımla korunmasız seks yapmanın aptallığı, hamile kalmaktan ödümün kopması gibi konularda uzunca bir süre yazıştık, goygoy ettik benzer tarihlerde. ne google'a ne başka bir yere yazdım. aklım almıyor, s.ktiğimin reklamı gitmiyor.
    artık inanıyorum. ama sözlükle alakalı değil, bunlar bir şeyleri bir şekilde topluyor.
  • kullanmış olduğunuz browser yüzünden başınıza gelmiş olaydır. (bkz: chrome)
  • profil kisminda facebook hesabi linki verilmisse normal olabilecegini dusundugum durum. ama tabii bunun suc oldugu gercegini degistirmiyor.
hesabın var mı? giriş yap