1. öncelikle (bkz: #31432431)

profilini kimler gezmiş gör uygulaması değil, şaka hiç değil. evet, hangi tarihte kimi aramışsınız çatır çatır saklamışlar. neyse ki bunu yaparken o listeyi silme imkanı sağlamış düşünceli arkadaşlar. benim arama listemin baskaları tarafından görüldüğünü düşünmek bile istemiyorum. kırılmadık kemiğim kalmazdı herhalde.

edit: gizlilik ayarları -> hareketler dökümünü kullan-> soldaki menüde fotoğraflar, yorumlar, beğenmeler kısmında "daha fazla"ya basarak daha çok secenek getiriyoruz ve onların arasında en altta "ara" sekmesini tıkladığınızda bu verilere ulaşabiliyorsunuz.
  2. helal olsun. adamlar yapmışlar. hem de başından beri yapmışlar. eğer bu ortaya çıkarsa seri intiharlar olur. ilk ben atlarım diye düşünüyorum. ayrıca şu an kesinlikle tedavi görmem gerektiğine inandım artık tamam. doğruymuş. haklılarmış. 2008'den beri bi kızı düzenli olarak, arama aralığı 3 günü geçmeyecek şekilde aramışım. akut duysa ağlar, onlar bile yardım ederlerdi bulmama.

facebook'un da alacağı olsun. kızı her gün aradığımı başından beri biliyolarmış. insan bi yolunu yapar, bi yakınlaştırır. hiç mi insanlık yokmuş sizde. izleyip izleyip zevk mi aldınız lan ibneler.

-bak bak yine arayacak haha

ayrıca bi yerlerde tanışıp, asılırım ben buna diye arattığım kızların hepsi film şeridi gibi gözümün önünden geçti. iki tanesi evlenmiş. bi tanesi ilkokul arkadaşım zaten, bilse öldürür beni. diğeri nişanlı. öbür kız da 2008'de incecik kızdı şişkonun teki olmuş. bi tek ona sevinebildim. beni reddettikten sonra dayanamayıp kendini yemeğe vurdu zaar. facebook çok tehlikeli lan. istese şu an sokak savaşları bile başlatırlar. o güç var adamlarda. baktın borsada değer kaybediyon falan sal gitsin vuralım birbirimizi:

-sen benim karıyı aratmışsın
    +abi 4 sene önceydi o
    -ben anlamam lan şerefsiz!
    +kuzenim aratmıştır abi ortak kullanıyoduk

edit: eskileri göstermiyor diyorlar. aşağılara inince göstermiyor mu? 2 saat gittik bozdunuz lan facebook'u. ben görür görmez sildiğim için şu an bi şey söyleyemiyorum. o an psikoza da girmiş olabilirim. aşağı inince; seneyi ayları görünce açılcak sanıp sildim zaten ben olum ona yürek dayanır mı lan. bana inanmak saçma bi şey bi de zaten. yalancı çobanım ben.
  3. arkadaşınız olmayan birini arattıktan sonra facebook 'a her girişinizde, tekrar o kişinin adının ilk harflerini yazmaya başladığınız an, seçeneklerin başında ilk o kişinin çıktığını bilenler bilir. facebook kişi arama geçmişini her zaman saklıyordu. bu durum sadece olayın kendi açınızdan ifşa olmuş şeklidir.
  4. bir adet facebook armağanı.

ayrıca şimdi kimleri arattığımı görünce rakı açtım, o da ayrı bir başlık konusudur aziz mordor halkı.
  5. zaten hali hazırda yaklaşık 4-5 aydır uygulamada olan fonksiyon. iyi mi kötü mü bilemem fakat, sevgilinizin şifresi varsa ve bundan haberi yoksa, ilişkiniz için hiç hoş olmayan durumlara sebebiyet verebilir. aynı şey sizin için de geçerli.
  6. bizi kimin aradığını görme seçeneğinin mevcut olmamasını öğrendiğimizde buna da şükür dedirtmiştir.