şükela:  tümü | bugün
  • hukukçu yaman akdeniz tarafından belirtilen olay.
    bknz

yeni sosyal medya yasasının gerekliliklerini yerine getirmemesi sebebi ile şimdiden facebook şirketinin sahibi olduğu instagram, facebook ve muhtemelen whatsapp ile vedalaşmaya başlayabiliriz.
  • facebook giderse olan yaşlı amcalara, teyzelere olur.

instagram giderse en çok y ile z'ye, whatsapp giderse alayımıza girer.

edit: x'ler ne yapıyor bilemedim ama z'lerde tiktok'çular da varmış, onlar biraz yırtıyor gibi şimdilik..
  • o hayli yüksek reklam ücretlerini kıytırık bir temsilcilik uğruna heba edeceklerini düşünmüyorum.
  • facebook giderse olan sadece yaşlı amcalara ve teyzelere olmaz. yavaş yavaş diğerleri de gitmeye başlarken görürsünüz.
  • muhtemelen facebook'un değil yasayı yapan hükümetin geri adım atması ile noktalanacaktır.
  • bakın bu bir kırılmaya götürür ülkeyi. elinden feysbuku alınırsa zombi istilası gibi taş üstünde taş, baş üstünde baş bırakmayacak yaşlı kaynıyor ortalık. bok kokan cahil kesimle çankayalı sedefli ojeli teyzelerin bu dünyadaki tek ortak fetiş objesini yasaklarsanız like baharı başlar. ben bu halk hareketinde çıldırıp polis ısıracak yaşlılar tanıyorum.

get this party started!
  • vpn talebinin artacağı gelişme. yurtdışındaki sunucuma vpn kurma vaktidir.
    edit: facebook çatısı altında çalışan diğer uygulamalarının da hali ile engelleneceği gelişme.
  • tam da yerli ve milli mesajlaşma uygulaması yapmalık zamanlar. en tırt uygulama bile 1-2 milyondan okutulabilir.

edit: zaten yapılmış dedi arkadaşlar. artık başka bir proje ile milyarder olmaya çalışacağım.
  • size ne olm adam cumbaba degil mi istedigini yapar . ne abarttiniz bu twitteri facebooku , watsap dan yazarak dunyayi mi kurtariyorsunuz.mal misiniz hahaha.

not: is bu entry sozluk adamin degilmi istedigini yaparcilara ithafen yazilmistir.