• (bkz: faceit.com)
  • hala bazılarının ısrarla çok fazla hile olmadığını savundukları cs-go platformu.
    sadece youtube'a faceit+cheat anahtar kelimelerini girin ve çıkan videolara ve alttaki yorumlara bir göz atın ne demek istediğimi anlarsınız.
  • şu an valve'ın premieriyle faceit premium arasında bi fark yok. ikisi de çok kötü.

faceit faceit premiumu kaldırmış. yerine super match diye bir garabet koymuş. bilseydim almazdım.

premium queueda bi ton maç oynadım 2k civarı ve üstü. toxic yine vardı ama konuşmayan yoktu en azından. bu super match denen garabette şu ana kadar 10 maç attım 8inde kimse konuşmuyordu diğer ikisinde konuşanlar da toxicti. para veren vermeyen herkesi aynı lobiye koyup çalışan düzgün sistemin içinden geçen faceiti kutluyorum.

kesinlikle premiumu almaya değmez.
  • orospuçocuğu dolu olan genelde troll denk geldiğim sistem parçası, buradan hepsnin amınakoyayım ben anasını siktiniz levelimin
  • cs go'nun mm serverlarından gerçekten bir farkı kalmamış matchmaking sunucusu. 2017 yılında oyunu o zamanlar pek de iyi oynayamıyorken neymiş bu faceit ya girelim belki takım oyunuyla iyi oynarım, oyunumu geliştiririm diye düşünüp kaydolmuştum bir iki maç attıktan sonra gerçekten buradaki oyuncuların benden üst seviye olduğunu anlamıştım, maçlarda bottom fragger oluyordum ama takımım gerçekten yardımcı oluyordu, düzgün infolar veriyordu, kötü pozisyon aldığımda veya yanlış bir şey yaptığımda bana yardımcı olmaya çalışıyordu ama bir aydır aktif şekilde faceitte oynuyorum -daha doğrusu hem faceit hem mm oynuyorum diyelim- ve eski oyunculardan eser yok. hem seviye olarak hem de mentalite olarak. seviye olarak mm'den iyi falan da değil çünkü mm'de çoğu zaman dmg veya kartal seviyelerinde karşınıza minimum 3 pre geliyor. siz diyelim ki ctsiniz infernoda b'yi kaptırdınız ve midde öldürdünüz amacınız bananadan baskı yapıp retake'i daha rahat almak. mm'deki 3 pre olan adamlar discorddan konuştukları için hemen infolarını veriyorlar ve size dönüyorlar. siz öyle bananadan kolay kolay gidemiyorsunuz yani. ama faceitte bazen bu bile yok. öldükten sonra öküz gibi haykıran rus veya ukraynalı gerizekalı dolu. e haliyle solo oynayan şımarık, takım oyunu bilmeyen, sadece üç mapte(mirage, tabii ki dust2, bazen inferno) smoke, molo ve flash yerlerini bilen başka mapi öğrenirse sanki analarını öpeceklermiş gibi davranan rus kekolarıyla oynamak size zevk vermiyor. rush b, flash a dışında bir taktikleri olmuyor yani diğer maplerde. biraz önce ancient oynadık mesela. adam diyor ki bomba b'de düştü. ulan ben b'deyim zaten davar. nasıl bomba b'de düşebilir. a site orası gerizekalı. onu bile bilmiyor adam ya. hani dili sürçtü falan diyeceğim ama sonrasında eli veriyoruz ve adam başlıyor toksiklemeye. hem yanlış info veriyorsun sakince bir şey demiyorum okey orası a site diyorum overpeek atıp ölüyorsun sonrasında da ilk kez bu mapi oynuyorum diyor. abicim kusura bakmayın da 10 aydır olan bir mapi ilk kez oynuyorsan senin zaten seviyen mm. girme yani faceit'e.

sizin takımınız oyun zevkinizi ikiye üçe katlıyor ama oyundan gerçekten zevk alıyorsanız karşı takımın oynayış biçimi de size zevk veriyor. eğer güzel bir execute yediyseniz ve "adamlar iyi oynadı be" demiyorsanız zaten bu oyundan zevk alamazsınız. ben böyle bir oyuncu değilim. oyunu gerçekten zevk alarak oynayan birisiyim ama hem kendi takımımda hem karşı takımda hem bu kafa yapısına sahip olmayan hem de beceriksiz, yeteneksiz oyuncularla oynayınca siz de zevk alamıyorsunuz. uzun sözün kısası dostlar cs go denen oyun yıllardır böyleydi ama yapacak bir şey yok. eğer en az 3 kişi girmeyecekseniz bu oyunda deathmatch serverlarda takılmak en iyisi. yada ne bileyim kafam ağrıdı hep patatata biraz sakin bir oyun olsun falan diyorsanız pro public'e girin orada kafa dengi adamlarla falan oynayın.
  • ping olarak artık valve serverlarından bir farkı kalmamış platform. anti-cheat sistemi de valve'nin izinden gitmekte. artık her 2-3 maçta 1 hileciye denk geliyorsunuz. bir de yaş skalası giderek düşüyor. yani ücretsiz platformda baya 12-13 yaşında çocuklarla oynuyorsunuz. ücretlide durum nedir bilmiyorum ama ücretsizde baya bildiğiniz valve serverları. tek avantajı 128 tick olayı vuruşlar falan daha zevkli ama lag ve ping tat vermiyor. bu gidişle bu platformdan da soğuyacağız.
  • sen gel her ay belli bir para ver sonra onlar sana desin ki "4 kişi giremezsiniz" e 5 girelim ? "yoh 5 de olmaz maksimum 3". peki, puanları toplamadan önce herşey siparişe açıkken belli bir puana ulaşında niye bütün ödüller out of stock ? cevabı bilen varsa yeşillendirsin
  • faceit global summit adlı kaliteli organizasyona sahipler.
  • premiumda super match diye sikik bir sistem getirmişler. bi boka yaradığı yok. benim index 990 bu durumda bile bok gibi adamlar geliyor. 3 maç girdim ilk maç 2 kişi afk, 2.maç troll rus üstümüzüne nade molly atma vs, 3.maçtada kimse konusmayip mal gibi afklarla devam etti.

kısacası premium almaya değmez. kanser olursunuz. bok gibi sistem. inş batarlar. eskisinden eser yok.

solo oynanmaz 5 seniz keyifli.
  • anticheat programıyla başım belada. yaklaşık 2 haftadır cs go'da random crash alıyorum. pc kitleniyor ve arkadan buzzer sound geliyor. hiçbir hata kodu bulamıyorum. ne olay görüntüleyicisinde, ne steam loglarında, ne ac logunda. hadi kitlenmesi sorun değil 6-7 maçta bir oluyor. ama kitlendiği zaman pc'yi resetlemem gerekiyor. ve yeniden başlatması 7 dk sürüyor. o yüzden maça tekrar bağlansam bile afk/leaver ban yiyorum. birike birike dün gece 25 saat ban yedim. çıldırcam gerçekten.

faceit'e yazdım. onlar da bir anlam veremedi. donanımla alakalı mı değil mi diye 1000 tane farklı stres testi yaptım. hiçbirinde böyle bir crash olmadı. cpu,gpu,ramde ve ssd'de bir sıkıntı gözükmüyor. normal mm maçlarında veya diğer oyunlarda böyle bir crash yaşamıyorum. ses kartı, ac, discord ve cs go arasında bir çakışma oluyor ama neden ve nasıl oluyor çözemiyorum.

sistem:6700k, gtx 1070, 16 ddr4 ram 2400 mhz'de çalışıyor.

edit: sorun sıvı soğutmadaymış. 4 sene sonra değiştim 70 dereceden 40-45 derecelere düştü. freeze olayı da artık olmuyor o yüzden. ayrıca nvidia audio driverını silin. belki onu sildim diye de düzelmiş olabilir. ama sıvı soğutma zaten değişmesi gereken birşeymiş belli sürelerde.
hesabın var mı? giriş yap