şükela:  tümü | bugün
  • bir esport sitesi. cs go'da rekabetçi atabileceğiniz ve lig kurabileceğiniz bir sistem. rekabetçi rütbenizi etkilemez. ayrıca buradan atacağınız rekabetçi maçlar sayesinde site içinde puanlar toplayıp cs go itemleri alabilirsiniz.

    buradan üye olabilirsiniz
  • counter strike : global offensive'e daha çok ağırlık veren e-spor sitesidir. son zamanlarda artan hile kullanımı yüzünden burada oynamaya başladım. üstelik oyunun oynanacağı server'ı seçebildiğiniz için lag problemi kalmıyor. oyunun kendi rank sistemi var. birkaç maç attıktan sonra rütbeniz geliyor. oyunlar daha profesyonel ve saygılı geçiyor diyebilirim. rencide edici bir olaya daha tanık olmadım. kısaca cs : go'nun kendi rekabetçi maçlarından daha iyi.
  • 6 ay önce supporter üyelik aldığım site. amacım hilesiz cs go oynamaktı fakat işin içine ödül ve normal kullanıcılarla eşleştirme olayı girince iki hafta sonra hilelerden bunalıp çıkmıştım. geçen kredi kartımdan tekrar üyelik için para çekildiğini görünce siteye girip durumu anlattım. siteyi kullanmadığımı ve otomatik yenilendiğini bilmediğim için iptal etmeyi unuttuğumu söyledim. incelemeye aldıklarını söylediler ve iki gün içinde hesabıma parayı geri yatırırdılar. aynı problemi yaşayanlar varsa çözüm için yardımcı oluyorlar. destek ile konuşup paranızı geri alabilirsiniz. cs oynamak istiyorsanız da esea alın.
  • valve sunucularından daha fazla troll barındıran sunucu. solo girmek tam bir zulüm. tek artısı 128 tickrate olması.
  • eğer (bkz: dota 2)'de 4.5-5k mmrınız varsa çok kolay turnuva kazanabileceğiniz e spor sitesidir. çok kolay diyorum çünkü katılım çok az oluyor ve katılan oyuncuların yetenek seviyesi yüksek değil. her gün tsi14.00-15.00 gibi en az 2.000 puanlık 5v5 veya 1v1 turnuvaları oluyor. 5v5 turnuvasına takım olarak katılabileceğiniz gibi parti ve tavsiye etmesemde tek başınıza girebiliyorsunuz. kazandığınız puanlarla cs go skini veya dota 2 skini alabiliyorsunuz hatta 1.500.000 faceit puanı yapana araba veriyorlar. buradan faceit'in dota turnuvaları kısmına ulaşabilirsiniz.