• (bkz: surataçömme)
  • erkeğin yapması -heteroseksüel bir ilişkide- kadını öldüreceğinden sadece kadınların yaptığı bir pozisyondur.
  • kelle paça içmek gibi bir şey. ağzına etin hangi kısmı denk gelirse işte. karışık.

başlıkta yengeyi 20 kere orgazm ettiğinden bahseden arkadaşı ise kınıyorum. lama günde 20 kere tüküremiyor, 20 orgazm nedir arkadaş.
  • "yüze oturma" diye bire bir çevirilebilir.

arkadaş adamların doggy style* dediği şeye sen malak emzirme gibi bir isim takabiliyorsun, sonra gidip surata oturma diye çevirmekten çekiniyorsun. olmaz. olmasın.

edit: başlık başa kalmış. kısfmet.
  • sevgiliyle yapılması durumunda sevgilinizin size hayvan gibi güvendiği ve yanınızda rahat olduğu anlamına gelir. imho sevişme esnasında gerçekleştirilen aktivitelerin en keyiflilerinden hatta belki de en keyiflisidir. partneriniz suratınıza çöküp, kendini size ve maharetli dilinize bırakmadan evvel muzip muzip sırıtıyorsa hele performans binbeşyüz ile çarpılabilir.

eğer bu hareketi yapıyorsa bunun tek bir anlamı vardır; ışınla beni sıkati*

siz de artık bir zahmet bu teklifi geri çevirmez, onu dil darbelerinizle orgazmlara ışınlarsınız.
  • ayakta birbirine gayet yapışık duran o sıkı kalçalar ağzımı burnumu yutmak gayesiyle çömelirken ortadan ayrılıverdi. aman yavrum ne derinmiş yarığın senin! hele bu karanlık nedir gecelere rakip!? şu kırışığın çevresinde üç beş çelimsiz tüycük ki, cımbızla koparılmak ister. az ötesinde kadife dudaklı dikey bir ağız; sen eğilip doğruldukça o da esner ve kapanır. otur artık sevgilim, otur da kopsun kıyamet.

sevişmekteki hakimiyeti ilk kez ele geçirmenin verdiği sevinçli telaş, hareketlerinden okunuyordu. ayıp yerlerindeki gıdıklanmayı sakallarıma sürtünerek yatıştırır gibi beliyle hayali daireler çiziyordu. kah dudaklarıma kısacık temaslar ederek, lezzetler serperek oturup kalkıyor; kah beni oracıkta öldürmek istercesine tüm yükünü verip nefes almama imkan tanımıyordu. hararetimle koyulaşan amcık salyasını cömertçe yüzüme gözüme bulaştırıyordu. butların arasına sıkışıp tatlı tatlı ezilmekten derin bir memnuniyet duyuyordum.

işte bir yaramaz kahpecik böyle oyunlarla kıçına paspas eyledi nursuz suratımı. eylesin, ne çıkar? ben de onu az sikmedim. varsın celladım bir çift göt olsun.

kendi kendime dedim ki: ''mesudum ya rabbi, vallahi mesudum! bu yerde olsun zevalim! insan boğulacaksa böylesi bir çukurda boğulmalı. ömründe en son gördüğü de tattığı da kokladığı da göt olmalı.''
  • 69 pozisyonunun tek taraflı dışa vurumu.
  • 2010 yılında bunu denemeye kalkan 12 kişi çeşitli sebeplerden vefat etmiş.

sağlık bakanlığı'nın açıkladığı 2010 yılının ikinci yarısını kapsayan son değerlendirmesinde geçti, aynen bu şekilde.

ne kadar ilginç değil mi?

o 10 kişiden birinin sizin komşunuz olma ihtimali...
  • (bkz: beyler sakin)
hesabın var mı? giriş yap