şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gercekten cok guzel gomlekler ureten (veya urettiren) fransız giyim firması. dizayn gusel.
  • galatasaraylilar cemiyeti'nde boydan boya ilanlari vardir...
  • gozluk markasi
  • kabaca "fasonabl" olarak okunduğunu düşünsem de sanırım daha önemli olan, oldukça güzel tasarımlara sahip olması. çoğu giyim firması belli bir tarza sahip oduğu üzere; bu firma da çizgili gömleklerini, tarzı olarak yansıtıyor ağırlıkla. ismi, yaratmak anlamına gelen fransızca façonner kelimesinden geliyor.
  • her erkeğin dolabında bulunması gereken cinsten kalitede gömlekler üreten,takdire şayan giyim firması. kalıplarıda gerçekten çok güzel zannımca.
  • fransızca façonner kelimesinden-yaratmak- türetilmiş,aslen erkek gömlek üretimi üzerine kurulmuş sonrasında her benzer marka gibi gözlükten parfüme kadar her alana yayılmaya çalışan ve erkek gömleklerindeki başarısını bu alanlara taşıyamayan marka.
    amerika'da satılan gömleklerini sadece nordstrom magazalarında bulabilirsiniz ve kalite olarak avrupa'da bulabileceklerinizden -bence- daha üstündür
  • suadiye magazasinda, degisim isleminden dolayi, bir sene boyunca 60 liralik alacak cekim bulunan marka. paranin degeri dustukce corap alma sansimi da kaybediyorum. harika insan olmalarina da ramak kalmistir; bin yilda bir actigim tr hattima surekli hatirlatma gonderip duruyorlar sagolsunlar.
  • geçtiğimiz yaz nasıl denk getirdiysem, 950 tl'lik retro bir erkek gözlüğünü 450 tl'ye şans eseri bulduğum marka.
    arkadaşlar gömlek kalitesinden bahsetmiş, iş ve özel yaşamda devamlı gömlek giyen biri olarak söylüyorum, bence çok sıradan...
  • güzel tasarımları olan bir marka. ancak daha önce de bahsedilmiş türkiye çalışanları pek iyi değil. şöyle ki buradan aldığım bir bisiklet yaka penye tshirt bir kez giyilip, özenli bir şekilde yıkandıktan sonra baya bir sarktı, yamuldu kendinden geçti. olabilir bu tarz şeyler her markada ancak o tshirte bilmem kaç lira veriyorsan başına bu tarz bir durum geldiği zaman sorgusuz sualsiz durumun çözülmesini beklersin.
    ancak mağazadaki çalışan önce tshirtü aldı inceledi bir şey yok dedi, sonra 15 dk süre istedi tamam dedim, döndüğümde tshirtümü ütülenmiş şekilde önüme koydu ve sorunu olmadığını söyledi. bunun üzerine aynı modelin aynı modelini istedim ve kol aralarını, uzunluğunu vs her yerini ölçtürüp benim sarkık tshirtümle kıyaslattırdım ve sonuçta haklı çıktım. değişim kararı verdiler sonuç olarak ama bu tutumları beni çok şaşırttı.
    diğer taraftan aldığım diğer ürünler sapa sağlam ve neredeyse eskimiyor diyebilirim.
  • sinemalarda filmlerden once yayinlanan reklamlarinda calan muzige bayildigim giyim markasi.keske yesillensem,tick tock tick tock...